Нідерланди-Данія - 0:1. Текстова трансляція

9 червня 2012, 19:47
0
48
Онлайн-трансляція матчу Нідерланди-Данія

Вашій увазі пропонуємо онлайн-трансляцію матчу Євро-2012 Нідерланди-Данія, який відбувся в Харкові.

Нідерланди - Данія - 0:1

Гол: Мікаель Крон-Делі (24 ВІДЕО )

Попередження: Марк ван Боммель (67) - Симон Поульсен (78), Віллі Квіст (82)

Місце: Україна, Харків, стадіон ОСК Металіст

Дата: 09.06.2012

Головний арбітр: Дамір Скоміна (Словаччина)

Початок трансляції матчу Нідерланди - Данія о 19:00 за київським часом.

Нідерланди: Стекеленбург - Ван дер Віл (Куйт, 85), Хейтінга, Влаар, Віллемс - ван Боммель, де Йонг (Варт, 72) - Роббен, Снейдер, Аффелай (Хунтелар, 72) - ван Персі

Головний тренер: Берт ван Марвейк

Данія: Андерсен - Якобсен, Кьяєр, Аггер, Симон Поульсен - Цімлінг, Еріксен (Шене, 74), Квіст, Роммедаль (Міккельсен, 84), Бендтнер, Крон-Делі

Головний тренер: Мортен Ольсен

89-та хвилина. Вся лава Голландії підірвалася, а арбітру по барабану - вважають нідерландці, що захисник Данії зіграв рукою в своєму штрафному.

25 ударів - 0 голів. Добре грає Голландія сьогодні!

85-та хвилина. Остання заміна у Голландії - замість Ван Дер Віла вийшов Дірк Куйт.

82-га хвилина. Пішов арбітр роздавати картки - тепер Віллі Квіст отримав за те, що впав і торкнувся м'яча рукою спеціально, щоб не дати швидко розігнати атаку.

80-та хвилина. Роббен мчить по флангу, зміщується в центр і б'є мимо воріт - сьогодні це для нього типова дія.

78-ма хвилина. Симон Поульсен отримує жовту картку - не сподобалося арбітру, як той вкинув м'яч у поле свого партнера.

77-ма хвилина. Подача з кутового - Андерсен високо вистрибує і кулаками вибиває м'яч подалі від воріт. Молодець.

75-та хвилина. ОХ ЯКИЙ МОМЕНТ! Снейдер видав цукерочку, Хунтелар вискочив на побачення з воротарем, але той рятує в кидку практично ціною травми, а ван Персі не зміг додати.

74-та хвилина. Заміна у Данії - замість Еріксена на поле виходить Шене

72-га хвилина. Пішли заміни у Голландії - замість де Йонга вийшов ван дер Варт, а замість Аффелая - Хунтелар.

71-ша хвилина. Роммедаль б'є з-за штрафного - Стекелебнург витягнувся в струнку і відбив м'яч на кутовий.

70-та хвилина. Віллемс добре увійшов у штрафний, розгойдав захисника - але дуже дивно спробував прострелити так, що нічого й не вийшло. Купина чи що завадила?

68-ма хвилина. Бендтнер віддав на фланг на Якобсена, але той запалив свічку просто-таки височенного масштабу.

67-ма хвилина. Перша жовта картка на Євро в Україні - Марк ван Боммель отримує гірчичник за порушення в центрі поля!

64-та хвилина. Подача - і Робін ван Персі в черговий раз б'є мимо. Все таки не дає йому спокою лаври Кержакова.

59-та хвилина. Удар Снейдера зі штрафного влучив у голову Кьяєра. Примітно, що одночасно в штрафному Данії перебували всі 11 гравців команди.

58-ма хвилина. Починають розминатися там Ваарт, Куйт. Назрівають заміни - поки що в групі смерті помирають голландці.

56-та хвилина. Якобсен на фланзі пошив у дурні захист голландців, прорвався до лицьової, але не зміг добре прострелити - та й захисники напоумилися.

55-та хвилина. Хейтінга! Подача з кутового, і Джон у високому стрибку пробиває над поперечиною.

54-та хвилина. Ще раз НЕБЕЗПЕЧНО! Аффелай б'є по воротах - м'яч повільно котиться поруч зі штангою.

52-га хвилина. МОМЕНТ! ван Боммель потужно пробиває з-за штрафного - кіпер красиво кулаками перевів м'яч на кутовий. Впорався він з найпотужнішим пострілом голландця.

51-ша хвилина. Ще один момент у Робіна - Снейдер добре віддав м'яч на нього, але ван Персі б'є прямо в руки воротарю.

50-та хвилина. Ван Персі - клоун! Розкрили оборону датської збірної, вибіг на побачення з кіпером Робін - і б'є себе однією ногою в іншу. Молодець, нічого не скажеш.

48-ма хвилина. Роббен добре обіграв двох на фланзі і крутив у дальній кут - м'яч від захисника летить на кутовий.

47-ма хвилина. Накривають всі небезпечні напрямки захисники у штрафному Данії - Снейдер п'ятою віддав на Віллемса, той прострілив - але ван Персі до м'яча не пустили.

46-та хвилина. Другий тайм стартував.

Свисток на перерву.

44-та хвилина. Подача кутового біля воріт Голландії, захист позіхає, м'яч летить в ноги Бендтнеру, і від того відскакує до воротаря - пощастило в чомусь помаранчевим.

42-га хвилина. ван Персі - новий Кержаков! захисник недобре м'яч виносить, Роббен викочує м'яч на ван Персі, перед ним тільки воротар, але Робін м'яч не обробляє, а відразу б'є - м'яч пролетів мимо!

40-ва хвилина. Після подачі з флангу Цімлінг зряче посилав м'яч на дальню штангу - але герой помаранчевої трибуни врятував команду від неприємностей.

38-ма хвилина. Афеллай одного обіграв, і поки другий стрибає в ноги, потужно пробиває над поперечиною. А центр штрафного і Роббен був вільний. Командна гра? Не, не чув - сказав Ібрагім своєму тренеру.

37-ма хвилина. Знову ван Персі з'їздив по обличчю Аггеру - англійські баталії на українських газонах!

35-та хвилина. ШТАНГА! Роббен прокидається, отримує м'яч прямо від воротаря суперника, з центру штрафного пробиває в основу стійки.

34-та хвилина. Якось несподівано прийшли данці в штрафний голландців, та й давай напружувати захист. Подачі, виноси, поки Поульсен не навісив у нікуди.

32-га хвилина. Знову гра рукою поблизу штрафного - щось данці зовсім в гандбол далися. Арбітр знову ліберальничає.

30-та хвилина. Афеллай отримує удар в ніс - від свого ж. Вдаар вискакував на подачу з кутового, пробив, і за інерцією вломив чолом прямо в перенісся Ібрагіма, що стояв поруч.

27-ма хвилина. Знову махають руками голландці, вказуючи арбітру, що Поульсен зіграв рукою в своїй штрафній. Ну трохи йому не пощастило, зачепив м'яч по руці.

24-та хвилина. ГОООООЛ 0:1 Данія відкриває рахунок! Красиво! Крон-Делі отримав м'яч на лінії штрафного, дуже здорово пішов від Хейтінги і пробив між ніг Стекеленбургу - той не знайшов аргументів для зупинки м'яча, і гол відбувся.

23-тя хвилина. ван Персі отримав м'яч в штрафній, розвернувся і неробочої ногою Запуль повз дальньої штанги.

22-га хвилина. ван Персі скидав м'яч на землю, але м'яч потрапив кудись захиснику (конкретно в пах), і арбітр був поруч і не свиснув.

18-та хвилина. МОМЕНТ! ван Персі класно видав пас на Роббена (перед цим врізавши по обличчю Аггеру), Арьєн вибігав на побачення з кіпером, але прострілив у центр штрафного прямо в ногу захиснику, що якраз падав.

16-та хвилина. Добре зламали голландський замок, Роммедаль мав простір і час для точного прострілу, але м'яч полетів прямо в рукавички.

15-та хвилина. Роббен довго тримає м'яч на фланзі, потім йде в центр і слабенько пробиває в створ воріт - воротар спокійно ловить м'яч в рукавички.

13-та хвилина. Снейдер невдало віддав пас на ван Персі - захисник встиг накрити небезпечний простріл

11-та хвилина. Ван Персі здорово закинув на Снейдера, але тому в силу невміння грати головою не вдалося виграти боротьбу на другому поверсі у міцного захисника.

9-та хвилина. Афеллай похитав захисника, і пробив з кута штрафний - м'яч летить повз дальню дев'ятку.

7-ма хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! ван Персі прощає Данію. Простріл з флангу, м'яч від захисника летить до вільного Робіну, але той б'є мимо штанги!

4-та хвилина. Афеллай показує акробатику - Роббен подав, рикошет від ноги захисника, а ван Персі видряпав м'яч головою і скинув у воротарську - гравець Барселони бічними ножицями б'є конкр

3-тя хвилина. Наймолодший гравець Євро, Віллемс, завдає першого удару у помаранчевих - сильно і високо над штангою.

2-га хвилина. Перший напівмомент біля воріт Голландії - після подачі зі штрафного Бендтнер тицьнув м'яч в створ воріт. Удар зарахований. Задоволений і Стекеленбург - сейв в актив записав, навіть не спітнівши.

1-ша хвилина. Отже, перший український матч Євро-2012 починається! Чекаємо хороших вражень. Довго відміряв час арбітр, але нарешті свисток пролунав!

Євро-2012: Розклад матчів і ТВ-трансляцій
СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі