На користь України: Англія і Франція розійшлися з миром

11 червня 2012, 19:59
0
15

У понеділок, 11 червня, в першому матчі групи D збірні Англії і Франції розійшлися з миром.

Перший тайм сьогоднішнього матчу відзначився лише двома голами - команди немов вирішили заколисати не лише своїх суперників, але й вболівальників.  Напівпорожній стадіон, який час від часу  скандував "Росія, Росія!", не був потішений голевими моментами. Практично усі головні моменти були створені після стандартів.

Спочатку збірна Англії реалізувала перший же штрафний - Стівен Джеррард навісив, а Лескотт з воротарської розстріляв ворота! 0:1

Відповідь Франції не забарилася - спочатку Алу Діарра повторив трюк англійського захисника, але з його ударом впорався Джо Харт. Ну а через кілька хвилин Рібері відкотив м’яч на Насрі, а Самір сильно забив м’яч в кут - воротар був закритий гравцями, і моменту удару не бачив. 1:1

Другий тайм виявився ще похмурішим, за перший - французи намагалися бити по воротях (14 ударів за матч), англійці відповіли чотирма, але згадати по справжньому небезпечні моменти дуже важко.

Номінальні фаворити нашої групи видали не просто нічийний результат - обидві команди не показали і 1% того, що від них чекали. Чи була це хитрість, чи такий стан справ зараз у цих командах - дізнаємося вже у п’ятницю.

Франція - Англія - 1: 1

Гол: Самір Насрі (39 ) - Джолеон Лескотт (30 )

Попередження: Алекс Окслейд-Чемберлен (34), Ешлі Янг (71)

Місце: Україна, Донецьк, стадіон Донбас Арена  Дата: 11.06.2012

Головний арбітр: Нікола Ріццолі (Італія)

Початок трансляції матчу Франція-Англія о 19: 00 за київським часом.

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі