Тренер збірної Швеції: Тепер нам нічого втрачати

0
30
Хамрен збирається створити проблеми суперникам українців

Тренер збірної Швеції Ерік Хамрен і його підопічний Андреас Гранквіст поділилися своїми враженнями від програної українцям гри.

Про гру: Ми провели важку гру. Перший тайм був не дуже цікавий, але другий ми почали набагато краще. Ми вигравали багато єдиноборств. На жаль, після нашого гола українці швидко забили м’яч у відповідь. Тепер нам нічого втрачати. Ми намагалися робити все можливе, в останні 20 хвилин мали багато шансів, але забити так і не вдалося.

Про те, чи здивував його Блохін: Ні, сюрпризів не було. Ми знали, як вони будуть грати, і вони так грали. Щоб вигравати, потрібно, щоб всі гравці грали якісно, а у нас сьогодні таких було всього 5-6. Так що справа не в сюрпризах, а в нашій грі.

Про те, чому шведи так швидко пропустили: Ми зробили занадто багато помилок, часто втрачали м’яч і це призвело до фатального кутового.

Про те, що Шевченко забив шведам вже п’ятий м’яч поспіль головою: Це частина футболу, і нічого з цим не поробиш. Ми намагалися вибивати м’яч при стандартах, але іноді це не вдавалося. Шевченко відмінно грає у штрафному, він зіграв просто відмінно. Ми повинні були виграти, тому що Ібра пробив у штангу в першому таймі. Були й інші шанси.

Про гру досвідчених футболістів: Всі зіграли не на своєму рівні. Це пов’язано з тактикою. Ми показали свій рівень тільки в останні 20 хвилин. А в цілому добре зіграли тільки 5-6 гравців. Ми не відреагували належним чином на зміни в грі українців. Буває так, що не все виходить. Якби ми використовували хоча б один шанс із трьох, все було б по-іншому.

Про те, чому не вдалося домогтися гри від всіх своїх футболістів: Я повинен поговорити з ними. Не всі змогли виявити себе. Якщо ти не показуєш максимальну самовіддачу, важко виграти гру.

Про свої опорних півзахисників: Я ще не думав про наступні ігри і не визначився зі складом. Повторюся, що очікував більшого від своїх гравців. Але й Україна часто помилялася в першому таймі.

Про Шевченка: Наші скаути орієнтували нас на те, що Україна зіграє в 2 форварди, і ми були готові до цього. Але Шева зіграв відмінно, він великий голеадор. Це він зробив результат.

Про те, що скаже команді: Моя філософія – почекати 24 години. Якби ми виграли, то 24 години раділи б, але тепер треба зібратися. Адже ми очікували кращого результату. Треба забути цю поразку. Так виглядає футбол – треба перебороти засмучення.

Гранквіст: Я мушу погодитися з тренером. Ми очікували пресингу з боку України, і в першому таймі вони грали краще. У другому вже ми домінували і забили, але вони швидко забили м’яч у відповідь. Ми сподівалися на три очки, але в підсумку програли.

За матеріалами: Динамоманія

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі