Прес-конференція. Блохін відкрив Бесарабські ворота, а Шевченко - секрет молодості

12 червня 2012, 00:45
0
21
Майстри викували першу перемогу

На прес-корференціі після перемоги збірної України над шведами тренер Олег Блохін і герой матчу Андрій Шевченко розповіли про свої враження від матчу.

Андрій Шевченко визнаний Карлсбергом Гравцем матчу. Давор Шукер вручає йому приз.

Шевченко: А де пиво?

Організатор: Ми ще принесемо!

Шукер: Я хочу футболку з сьомим номером!

Шевченко: Я не міг навіть такого уявити! Я дуже щасливий! Не можна придумати нічого кращого.

Шевченко про гру: Я помолодшав на 10 років! Хочу подякувати всім тим, хто працював зі мною. Півроку тому я навіть не міг уявити, що зможу зіграти на Євро! Останній такий хороший матч я зіграв місяців 7-8 назад за Динамо.

Про результат: Це історична перемога, але на нас чекають ще два складні матчі. Не має бути ніякої ейфорії!

Про голи: Перший ассист Ярмоленко був дуже гарний. А другу комбінацію ми награвали. Тим і гарний футбол – ти можеш використати свій шанс.

Про паралелі з першим матчем ЧС-2006: Тоді Іспанія була єдиною сильною командою, зараз все навпаки – попереду дві складні гри. Не можна розслаблятися – грати з Англією та Францією буде дуже важко.

Блохін про матч: Ми мали ігрову перевагу в першому таймі. Шведи вийшли грати на нічию, попереду розраховуючи тільки на Златана. Хочу зазначити, що наш гравець лежав на брівці, а шведи дограли момент і забили, це не фейр-плей. Тут до них претензії.

Другий тайм ми почали не гірше, але пропустили. Я вдячний гравцям, що зуміли переламати рахунок. Я незадоволений кінцівкою. Тепер нам треба готуватися до решти ігор.

Блохін про те, чи повернеться команда до Києва з Донецька після другої гри: Ще не визначилися.

Про зміни складу в матчі з Францією: Минула всього година після гри, треба розібрати помилки. Коли розберемо гру французів, приймемо рішення.

Про те, чи вірив, що в другому таймі підопічні заб’ють у Бесарабські ворота: Андрій Баль сказав, що пора відкривати Бесарабські ворота. І ми відкрили.

Про нічию англійців і французів: Зі стратегії це добре, але дві гри попереду – подивимося.

Про те, що не в захваті від гри в обороні: Я такого не говорив. Були проблеми в кінцівці, але в цілому у шведів був один момент, якщо не вважати кінцівку. Така запара була, що мама моя рідна!

Про форму команди: Нас критикували, що у нас немає фізики, але сьогодні команда носилася всі 90 хвилин.

За матеріалами: Динамоманія

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі
ТЕГИ: Олег Блохинсборная УкраиныАндрей Шевченкосборная Швеции