Пятов: Після пропущеного м'яча ми прокинулися і забили два голи

0
4
Пятов: Після пропущеного м яча ми прокинулися і забили два голи
Пятов: Шведи забили гол з порушенням

Голкіпер збірної України Андрій Пятов поділився думкою про зустріч з командою Швеції в першому турі групи D на Чемпіонаті Європи-2012.

"Звичайно, перед матчем було хвилювання, але коли вийшли на поле, то відразу заспокоїлися. Велике спасибі уболівальникам: вони зробили великий тиск на шведів і продовжували нас підтримувати. Можна сказати, після пропущеного м'яча ми прокинулися і забили два голи.

У першому таймі шведи нічого особливого не показали, в основному вибиваючи м'яч на високих нападаючих. У другому таймі гра з їхнього боку була трохи кращою.

Що стосується пропущеного гола, в цій атаці гравець шведів зіграв рукою, але п'ятий суддя на лінії чомусь цього не побачив і не просигналізував. Але я не засуджую суддівство, можу прокоментувати тільки епізод", - сказав Пятов.

Нагадаємо, в першому матчі Євро-2012 збірна України обіграла шведів з рахунком 2:1. Перемогу Синьо-жовтим приніс дубль Андрія Шевченка.

За матеріалами: Чемпионат.com

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі