Тренер збірної Німеччини розповів, за рахунок чого німці побили голландців

13 червня 2012, 23:58
0
10
Лев подумки вже у плей-офф

Наставник збірної Німеччини Йоахім Лев вважає перемогу підопічних над збірною Голландії закономірною.

Про матч: Було дуже жарко, ми добре грали в обороні, а найкращим гравцям суперників не вистачало ідей в атаці. У другому таймі, коли ми пропустили гол, грати стало цікавіше. Ми теж могли забити, так що в цілому, вважаю результат матчу закономірним.

Про голи: Ми знали, що голландці мають проблеми в обороні, їхні захисники залишали для нас простір і вільні зони, так ми і створили два голи, що, звичайно, пішло на користь.

Про формулу успіху: Під час протистояння в таку спекотну погоду ми мали зберігати сили, тому ми намагалися контролювати м’яч. А Голландія зіткнулася з необхідністю відіграватися, йшла вперед, надаючи нам простір. Через 60-70 хвилин матчу сил у суперників не залишилося.

Про гру з данцями: Що стосується гри зі збірною Данії і складу на цей матч, якісь речі ми змінимо. Оцінимо, подивимося, подумаємо як краще. Це тривалий турнір,  на нас чекають важкі ігри.

Щодо складу я ще не знаю. Побачимо. Не думаю що буде багато замін, може бути, одна-дві, щоб зберегти свіжість футболістів до чвертьфіналу.

За матеріалами: Чемпионат.com

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі