Італія і Хорватія не визначили переможця

У четвер, 14 червня, в другому турі Євро-2012 в групі С збірна Італії зіграла внічию зі збірною Хорватії.

Євро-2012. Група С. Другий тур

Італія - Хорватія - 1: 1

Голи: Пірло (38) – Манджукич (71)

Перший тайм пройшов під диктовку збірної Італії. Шанси відрізнитися були у Кассано, Балотеллі, Маркізіо, проте рахунок прекрасним ударом з штрафного на 38-ій хвилині відкрив Андреа Пірло. Хорвати відзначилися лише парою небезпечних прострілів.

Після перерви команда Славена Біліча кинулася відіграватися. Хорвати заграли набагато активніше і притиснули італійців до їх воріт. Постійний тиск клітчатих дав результат на 72-ій хвилині, коли захисник Дніпра Іван Стрініч подав у штрафну, Маріо Манджукич прийняв м’яч і пробив з трьох метрів.

Після пропущеного голу вже Італія пішла в атаку, проте рахунок до фінального свистка так і не змінився.

Таким чином, після двох матчів Хорватія набрала чотири очки, у Італії - два. О 21:45 розпочнеться поєдинок між Іспанією і Ірландією.

Нагадаємо, в середу Німеччина обіграла Голландію, а Португалія була сильніша за Данію. У вівторок Польща розійшлася миром з Росією, а Греція поступилася Чехії.

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі