Фотогалерея: Мокра справа. Україна програла Франції

15 червня 2012, 22:43
0
9
Франція переграла Україну

У п'ятницю, 15 червня, у другому раунді Євро-2012 збірна Україна на Донбас Арени поступилася Франції з рахунком 0:2.

Поєдинок розпочався з украй рідкісної на такому рівні події – гру було перервано через початок зливи. Команди, чекаючи на закінчення дощу, провели в роздягальнях майже годину.

У першому таймі відновленого матчу і Франція, й Україна могли вийти вперед, але просто чудово зіграли голкіпери обох команд.

На початку другої половини зустрічі французи швидко вийшли вперед. На 53-й хвилині відзначився Жеремі Менез, а через три хвилини в воротах Андрія П’ятова розписався Йоан Кабай.

Україна, незважаючи на проведені заміни, не змогла відіграти хоча б один м’яч.

Поразка України від Франції, удар стихії та багато іншого – у новій фотогалереї на СПОРТ bigmir)net.

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі