Шевченко: Програли через гру у другому таймі

15 червня 2012, 23:22
0
7
Шевченко розчарований

Нападник збірної України Андрій Шевченко прокоментував гру в Донецьку, в якій збірна України поступилася з рахунком 0:2 команді Франції.

"Містика якась сталася з цим початком гри. Дощ і перерва ... Ми добре грали в першому таймі. Ну і французи грали набагато краще у другому таймі, вони додали в темпі в другому таймі, пішли вперед, створили зони і реалізували свої моменти.

Складно сказати, що вплинуло на гру. Минула всього година. Ніхто не знає, що б сталося, якби почали гру в другому таймі, як у першому. Французи реалізували свої моменти, а ми свої моменти не змогли реалізувати.

У момент мого удару був незручний кут і відскок. Тому головне було влучити у ворота. Ну і воротар дуже добре зіграв. Всі увійшли в гру і перший тайм відіграли більш-менш добре.

Ми програли гру, програли по грі і виглядали в другому таймі значно гірше, ніж французи", – зазначив Шевченко після матчу.

Раніше гру, яка нещодавно завершилася, прокоментував півзахисник збірної України Анатолій Тимощук. Також своєю думкою поділився воротар збірної Андрій П’ятов.

Нагадаємо, у п’ятницю, 15 червня, збірна України у другому турі програла збірній Франції з рахунком 0:2.

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі