Бундесмашина: Німеччина легко перемагає Данію

85
Данія грала гарно, але турнір залишає.

У неділю, 17 червня, в матчі третього туру збірна Німеччини зламала опір Данії.

Подробиці та текстову трансляцію матчу дивіться ТУТ.

Для збірної Німеччини цей матч був важливий, але з перших же хвилин німці показали, що грати в піддавки з датчанами не будуть. Німеччина відразу ж включилася в гру, створювала небезпечні моменти і напружувала Андерсена. Уже на 6-й хвилині Подольські накинув м’яч на Мюллера, але той пробив прсто в кіпера. Через 5 хвилин Озіл і Хедіра розривали захист, але Аггер врятував. Так що точний удар Подольскі після відскоку через боротьбу Гомеса із захисником був сприйнятий як належне.

Тим цікавіше стало, коли через 5 хвилин Данія раптово зрівняла рахунок. Подача з кутового принесла успіх збірній Данії, а Крон-Делі скористався помилкою захисту і розстріляв Нойєра. 1:1

Але цей гол нічого не змінив у грі німців – збірна Німеччини грала дуже потужно, а Данія трималася з останніх сил. Геть так само грала команда Ольсена і в матчі з Голландією – але тоді помаранчеві не забили. Дуже довго тримали ворота і в цьому матчі.

Але заміни, які провів Лев, якісно додали агресії Німеччини. І не забити сьогодні німці не змогли – настільки гарні вони були. Клозе і Шюррле відразу ж взялися за справу, але результат зробив Озіл – саме після його прострілу дальню штангу замкнув Бендер, і приніс своїй збірній 100% результат у груповому етапі.

Данія – Німеччина – 1:2

Гол Мікаель Крон-Делі (24) – Лукаш Подольські (19); Ларс Бендер (80)

Місце: Україна, Львів, стадіон Арена Львів

Головний арбітр: Карлос Веласко Карбальо (Іспанія)

АНАЛІТИКА: Львівська битва. Анонс матчу Данія – Німеччина

Данія: Андерсен – К’яєр, Аггер, Симон Поульсен, Якобсен, Квіст, Еріксен, Якоб Поульсен (Міккельсен, 82), Зімлінг (Крістіан Поульсен, 78), Крон-Делі, Бендтнер

Головний тренер: Мортен Ольсен

Німеччина: Нойєр – Хуммельс, Бадштубер, Лам, Хедіра, Швайнштайгер, Озіл, Т. Мюллер (Кроос, 84), Л. Бендер, Подольські (Шюррле, 64), Гомес (Клозе, 74)

Головний тренер: Йоахим Лев