Блохін: Гра з Францією вбила залишки ейфорії

18 червня 2012, 10:57
0
7
Олег Блохін витягає гравців з психологічної ями

Головний тренер збірної України Олег Блохін розповів про психологічний стан команди після поразки від Франції (0:2) у матчі Євро-2012. Тренер також зазначив, що французам у цьому матчі більше пощастило.

"Чи виходить витягувати гравців з психологічної ями? Думаю, так, тому що нічого не втрачено.

Відразу після перемоги над Швецією я застерігав хлопців від ейфорії, в якійсь мірі, можливо, все ж вплинула на хід гри з французами. Поразка народжує зовсім інші емоції. Однак немає лиха без добра: невдача в матчі з Францією вбила залишки ейфорії, остаточно і безповоротно опустила команду з небес на грішну землю.

Потрібно визнати, що деякі футболісти зіграли в п'ятницю нижче своїх можливостей. У всякому разі, гірше, ніж зі шведами. А у нас якщо хоча б один гравець випадає, уже виникають майже нерозв'язні проблеми.

Нічия нас не влаштовувала. Ну, вимучили б очко - і що б нам це дало? Ми збиралися вирішити завдання виходу з групи в грі з французами. Не бачу в цьому особливої ​​зухвалості. У першому таймі, крім двох стандартів, що виникли в результаті наших позиційних помилок, у французів нічого не було.

ВІДЕО: Не спати! Вболівальник на Донбас Арені будить свого товариша на матчі Україна-Франція

Після перерви пішов більш відкритий футбол, нам треба було ризикувати, щоб виграти. Французам, вважаю, більше пощастило: вони використовували моменти, ми - ні", - цитує Блохіна СЕ в Україні.

Нагадаємо, що в матчі 3-го туру групового етапу Євро-2012 збірна України 19 червня в Донецьку на Донбас Арені зустрінеться з командою Англії. Початок матчу о 21:45.

ВІДЕО: Бій в Києві. Англія в напруженій грі перемагає Швецію

Матч у Донецьку можуть пропустити Андрій Шевченко і Тео Волкотт.

За матеріалами: СЕ в Україні

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі
ТЕГИ: Олег Блохинсборная Украинысборная ФранцииУкраина Англия