Гідрометцентр гарантує, що на матчі Україна - Англія не буде бурі

18 червня 2012, 13:07
0
17

Погода не готує ніяких неприємних сюрпризів учасникам матчу третього туру групового етапу Євро-2012 в квартеті D, в якому зійдуться національні збірні України й Англії.

Про це під час прес-конференції в Києві заявив глава українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

За його словами, ситуація, яка виникла в Донецьку 15 червня на грі Україна - Франція, коли матч був перерваний на 58 хвилин через неймовіру дощову бурю, не повториться.

"Ситуація в Донецьку гарна, не така, як під час минулого матчу. На цей раз все має пройти спокійно на тлі області високого тиску і сухої погоди. Температура повітря в місті-господарі не буде дуже високою - 25-27 градусів тепла з наступним зниженням ближче до початку матчу", - сказав директор Гідрометцентру.

Разом з тим він додав, що в паралельному поєдинку збірних Франції та Швеції в Києві є ймовірність короткочасного дощу.

"Але будемо сподіватися, що до початку гри цей дощ і гроза припиняться", - сказав Кульбіда.

Нагадаємо, поєдинок Україна - Англія відбудеться 19 червня на донецькій Донбас-Арені. Збірну України в цьому поєдинку влаштує лише перемога, яка виведе команду Олега Блохіна в 1/4 фіналу Євро-2012.

За матеріалами: ІЦ Україна-2012

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі
ТЕГИ: УкраинаЕвро-2012футболпогодаДонецкДонбасс-АренаУкраина Англия