Італія - Ірландія - 2:0, видалення гравця. Текстова трансляція

18 червня 2012, 22:50
0
4
Матч Ірландія-Італія онлайн трансляція Євро-2012

Вашій увазі пропонується онлайн-трансляція матчу Євро-2012 Італія-Ірландія, який розпочався у Познані.

Італія – ​​Ірландія - 2:0

Гол: Антоніо Кассано (36); Марио Балотеллі (90)

Попередження: Федеріко Бальдзаретті (28), Даніеле де Россі (71), Джанлуїджі Буффон (73) - Кіт Ендрюс (37), Джон О'Ші (38), Шон Сент-Леджер (84)

Місце: Польща, Познань, стадіон Мейскі

Дата: 18.06.2012

Головний арбітр:
Джюнейт Чакир (Туреччина)

Італія: Буффон - Абате, Барцальї, К’єлліні, Бальдзаретті - Пірло, Маркізіо, Мотта, Де Россі - Ді Натале, Кассано

Ірландія: Гівен - О'Ші, Данн, Сент-Леджер, Уорд - Макгіді, Уїлан, Ендрюс, Дафф - Кін, Дойл

90-а хвилина. ГОЛ 2:0 Маріо Балотеллі! З подачі з кутового поклав він корпус і в падінні боковим ударом відправляє м'яч у ворота!

89-а хвилина. Видалення! На жаль вболівальників Ірландії арбітр відправляє заздалегідь у роздягальню Кіта Ендрюса за другу жовту картку.

В іншому матчі Іспанія відкриває рахунок, і поки що Хорватія стає точно третьою.

86-а хвилина. Закінчився час Роббі Кіна на Євро-2012 - поміняв його тренер на Кокса.

86-а хвилина. Проспала бригада арбітрів гру О'Ші рукою в своїй штрафній - високо він нею зіграв, не дав Балотеллі обробити м'яч.

85-а хвилина. З небезпечного штрафного довірили пробити Діаманті, але той точно влучає в голову захиснику в стінці.

84-а хвилина. Сент-Леджер отримує жовту картку за фол на Балотеллі, а Маркізіо ледь не дістав попередження за удар після свистка.

79-о хвилина. Ендрюс після розіграшу штрафного можна лупить низом - Бкффон відображає прямо перед собою, але першим на м'ячі захисник.

76-а хвилина. Форвард на форварда - Уолтерс замість Дойла. Шило на мило, чесно кажучи.

75-а хвилина. Маріо Балотеллі отримує свою порцію свистків - виходить він на заміну замість ді Натале.

73-а хвилина. Буффон на правах капітана прибіг на розбірки з арбітром і втік, отримавши жовту картку.

73-а хвилина. Після подачі з флангу Данн виграв повітря, але пробив у бік від воріт.

71-а хвилина. Де Россі закономірно отримує жовту картку за фол проти суперника.

69-а хвилина. Довго Пірло пристосовувався до удару зі штрафного з тієї точки, з якої він забив Хорватії, але цього разу постріл йде над поперечиною.

65-а хвилина. Змінює тренер Ірландії Макгіді на Лонга.

62-а хвилина. Кассано зробив свою справу, але йти з поля не хотів би, тренер випускає замість нього півзахисника Діаманті.

60-а хвилина. Перший удар в створ воріт Італії - Уїлан пробиває з далекої відстані, м'яч летить прямо в рукавички Буффона.

58-а хвилина. Маркізіо приклався з-за штрафної - повз ворота м'яч пішов.

56-а хвилина. К'єлліні дотягувався до м'яча у боротьбі з Уіланом і отримує пошкодження – замість нього виходить Бонуччі.

54-а хвилина. Відмінна атака Італії пройшла, Пірло кинув у прорив ді Натале, Антоніо б'є у ближній кут – Гівен відбив.

53-а хвилина. А ось тепер можуть фанати Ірландії обурюватися - після удару Кіна м'яч потрапляє в руку Абате. Гри не було, але руку зачепило. Арбітр призначив кутовий.

51-а хвилина. Ді Натале добре переводить м'яч в центр на де Россі, Даніеле пристосовується під м'яч і пробиває – над воротами!

48-а хвилина. Черговий прохід по лівому флангу, простріл, ді Натале пробити не зміг, а захист виносить м'яч на кутовий.

46-а хвилина. Стартував другий тайм.

Арбітр нічого не додає, команди йдуть на перерву.

42-а хвилина. Дафф класно пройшов Абате, але той наздогнав і шикарно в підкаті м'яч відібрав.

38-а хвилина. Джон О’Ші в боротьбі влучає в щелепу Бальдзаретті і отримує жовту картку.

37-а хвилина. Ендрюс порушує правила і отримує жовту картку.

36-а хвилина. ГОЛ 1:0 Народився гол з кутового. Подача, Кассано на ближній штанзі підрізає м'яч в ворота, той від поперечини падає за лінію воріт, де його вибиває Дафф. 100% гол!

35-а хвилина. Кассано пробиває через штрафний, Гівен м'яч намагається ловити, але не зміг зафіксувати – кутовий.

34-а хвилина. Ді Натале виходить один на один з воротарем, обіграв його і з нульового кута кидає м'яч у ворота

33-а хвилина. Абате з флангу прострілив, Ді Натале відразу ж пробиває – знову в захисника. Лягають кістьми на шляху м'яча ірландці.

30-а хвилина. Бальдзаретті пройшов до лицьової, прострілив, Ді Натале м'яч обробив і бив по воротах - Сент-Леджер перериває політ м'яча, грудьми або трохи рукою, але арбітр не ставить пенальті.

28-а хвилина. Федеріко Бальдзаретті в атаці не зміг обіграти захисника, та ще й в боротьбі з ним завалив на газон - жовта картка.

27-а хвилина. Подача зі штрафного - Сент-Леджер в атаці спирається на суперника, арбітр свистить штрафний.

24-а хвилина. Макгіді був на ударній позиції,  але захист сьогодні не дрімає. До удару справа навіть не дійшла.

22-а хвилина. Дойл впав в чужій штрафній арбітр не реагує.

19-а хвилина. К’єлліні отримує удар в щелепу від голови Дойла, арбітр ставить штрафний у бік Італії - Джорджіо руками сперся на опонента.

18-а хвилина. Бальдзаретті завдає удару з дальньої дистанції - над поперечиною.

17-а хвилина. Де Россі довгою передачею знайшов Кассано, Антоніо приймає м'яч на груди, але послизнувся, і захисник м’яч виносить на кутовий.

15-а хвилина. Помчали в контратаку після того, як ірландець в підкаті вибив м'яч, а Пірло вдарив його по нозі, і сам упав на газон, а Уїлан прибіг майже до штрафного Італії, віддав на Кіна, але його віджали до кутового прапорця.

11-а хвилина. Кассано добре крутить захисника на фланзі і подає - на дальній штанзі тільки О'Ші, і він вибиває м'яч на кутовий.

7-а хвилина. Розспівуються дуже голосно вболівальники збірної Ірландії, а тим часом після подачі з кутового м'яч прилітає до Мотте, але той послизнувся і втратив шанс для удару з лінії воротарської!

5-а хвилина. Дафф в атаці завдає удар по Пірло - штрафний у бік воріт Ірландії.

2-а хвилина. Відповідь Італії - де Россі після пасу з флангу пробиває повз ворота!

1-а хвилина. Стартував матч. І відразу ж ірландці змусили Буффона вибігти з воріт по м'яч.