Дочекалися: Італія переграла Ірландію і вийшла в плей-офф

18 червня 2012, 23:02
0
7
Італія переграла Ірландію

У понеділок, 18 червня, в третьому турі групи С збірна Італії впевнено переграла Ірландію і забезпечила собі вихід в плей-офф. Ірландія отримала третю поразку.

Подробиці та текстову трансляцію матчу дивіться ТУТ.

Збірна Італії виступила в своєму репертуарі, але вже поліпшеному. Знову італійці відкрили рахунок, зате Маріо Балотеллі зміг забити, так що гра закінчилася не зі звичним, фатальним для південців, рахунком 1:1, а підопічні Пранделлі змогли перемогти. Перша перемога на турнірі і поразка Хорватії дала Італії друге місце, і тепер вони чекають переможця групи D.

Та й починалося все для італійців дуже здорово – що й казати, якщо перший раз в створ воріт Буффона Ірландія вдарила аж на 60-й хвилині. До цього підопічні Пранделлі щосили намагалися розгойдувати захист швидкими переміщеннями. Ді Натале, Бальдзаретті, Кассано, Абате – ці гравці постійно відкривалися на брівці і нагнітали обстановку в штрафній Ірландії. Взагалі крила атаки Італії були дуже швидкі і сильні.

А гол, вирішальний по суті, народився з невпевненості Гівена. Спочатку Шейн дав себе обіграти, але захисник перервав політ м'яча у ворота. Потім Кассано пробивав з відстані, Гівен намагався м'яч зафіксувати, але упустив його на кутовий. Кутовий, після подачі з якого Кассано на ближній штанзі головою підрізав м'яч у ворота, а той від рукавички Гівена вдарився за лінію. Винос Даффа нічого не змінив - Італія відкрила рахунок, і не збиралася зменшувати.

Італійці постійно продовжували атакувати, надто, щоправда, захоплюючись далекими ударами. Ні до чого результативного це не приводило, а ось у Ірландії в другому таймі найнебезпечнішим можна назвати постріл Ендрюса після розіграшу штрафного - Буффон відбив прямо перед собою, але захисник був першим на м'ячі.

Кінцівка матчу пройшла сумбурно. Спочатку все той же Ендрюс отримує другу жовту картку, зі злістю штовхає м'яч і йде в роздягальню. А трохи пізніше Маріо Балотеллі після подачі з кутового підлаштувався під м'яч і пробив у падінні повз Гівена. 2:0, чиста перемога Італії над Ірландією за рахунок стандартів. Безумовно, ця збірна може ще всіх здивувати.

Італія - ​​Ірландія - 2:0

Гол: Антоніо Кассано (36); Маріо Балотеллі (90)

Попередження: Федеріко Бальдзаретті (28), Даніеле де Россі (71), Джанлуїджі Буффон (73) - Кіт Ендрюс (37), Джон О'Ші (38), Шон Сент-Леджер (84)

Вилучення: Кіт Ендрюс (89)

Місце: Польща, Познань, стадіон Мейскі

Дата: 18.06.2012

Головний арбітр: Джюнейт Чакир (Туреччина)

Італія: Буффон - Абате, Барцальї, К'єлліні (Бонуччі, 56), Бальдзаретті - Пірло, Маркізіо, Мотта, Де Россі - Ді Натале (Балотеллі, 75), Кассано (Діаманті, 62)

Ірландія: Гівен - О'Ші, Данн, Сент-Леджер, Уорд - Макгіді (Лонг, 65), Уїла, Ендрюс, Дафф - Кін (Кокс, 86), Дойл (Уолтерс, 76)