Міськрада Ужгорода направить протест до УЄФА через суддівство в матчі Україна - Англія

Корреспондент.net,  20 червня 2012, 13:32
0
8
Ужгородські депутати поскаржаться до УЄФА на суддівство матчу Україна-Англія

Ужгородська міська рада, мер Ужгорода Віктор Погорєлов 20 червня мають намір направити звернення з протестом до УЄФА через незафіксований арбітром з Угорщини гол у матчі чемпіонату Європи з футболу між збірними України та Англії.

Про це повідомила прес-секретар мера Ужгорода Алла Хаятова.

"Вчора під час трансляції матчу надійшло багато дзвінків від депутатів міської ради. Всі обурювалися діями суддівської бригади. На емоціях вони були готові зібратися сьогодні на позачергову сесію. Але вирішили підготувати і направити звернення з вираженням протесту проти суддівства", - цитує Хаятова мера міста.

За її словами, таким чином міська влада планує виступити на захист України на міжнародній спортивній арені.

Як повідомлялося, збірна України з футболу не змогла пройти до чвертьфіналу чемпіонату Європи-2012 з футболу, програвши у вівторок на стадіоні Донбас-Арена збірної Англії з рахунком 0:1. На 63 хвилині матчу нападаючий збірної України Марко Девіч направив м'яч у ворота. Захисник вибив м'яч вже з-за лінії воріт, але суддя не зарахував чистий гол.

Матч обслуговувала угорська бригада арбітрів на чолі з Віктором Кошшоі.

За матеріалами:  Українські новини

За матеріалами: Українські новини
СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі