Фотогалерея: Сліпа лють. Суддя Віктор Кашшаї в матчі Україна-Англія

Корреспондент.net,  20 червня 2012, 16:05
0
10
Віктор Кашшаї

У новій галереї Корреспондент.net - репортажний фотопортрет головного арбітра в матчі Україна - Англія, угорця Віктора Кашшаї, який не зарахував очевидний гол збірної українців після удару Девіча.

Від уболівальників Кашшаї та бригаді його помічників, що позбавили Україну заслуженого м'яча у напруженому матчі, дісталося сповна: зокрема, інтернет переповнили гнівні коментарі та колажі з кадрів, які фіксують гол, а самого арбітра взагалі обізвали "сліпим".

Сліпа лють. Суддя Віктор Кашшаї в матчі Україна-Англія

Нагадаємо, збірна України з футболу не змогла пройти до чвертьфіналу чемпіонату Європи-2012, програвши 19 червня на стадіоні Донбас-Арена збірної Англії з рахунком 0:1.

На 63 хвилині матчу нападаючий збірної України Марко Девіч після передачі Мілевського направив м'яч у ворота, захисник Террі вибив м'яч, але вже через лінію воріт. Суддя цей чистий гол не зарахував.