Шевченко: Італія повинна взяти гру збірної України з Англією за зразок

21 червня 2012, 13:57
0
9
Шева порадив Італії грати, як збірна України

Футболіст збірної України Андрій Шевченко поділився міркуваннями щодо чвертьфінального матчу Англія - ​​Італія.

"Збірна Італії повинна подивитися нашу гру з англійцями і взяти її за зразок. Англія добре захищається, тому її оборону потрібно постійно терзати, розтягнути, а потім цим скористатися.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Йдемо по-англійськи. Україна залишає Євро-2012

Якій з команд я б віддав перемогу? Тй, що в моєму серці", - цитує Шевченка La Stampa.

Нагадаємо, у вівторок, 19 червня, в третьому турі групи D господарі першості - збірна України мінімально програла збірній Англії - 1:0, завершивши таким чином свої виступи на Євро-2012, посівши третє місце в групі D.

Гол-фантом Девича став світовим трендом

Англійці ж, посівши перше місце в групі, вийшли на збірну Італії, чвертьфінальний матч яких пройде у неділю, 24 червня, в Києві.

За матеріалами: Террикон

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі
ТЕГИ: Андрей ШевченкоУкраина АнглияАнглия-Италиячервертьфинал