Ремейк не вдався: Роналдо дарує Португалії перемогу над Чехією

21 червня 2012, 22:48
0
81
Кріштіано Роналдо забив вирішальний гол

У четвер, 21 червня, в першому чвертьфінальному матчі збірна Португалії з мінімальним рахунком перемогла збірну Чехії.

Подробиці та текстову онлайн-трансляцію матчу дивіться ТУТ.

Перед матчем збірна Чехії мала намір повторити свій успіх 16-річної давності, коли команди завдяки єдиному голу Карела Поборськи виграла у Португалії у чвертьфіналі Євро-1996.

Перший півгодини підопічні Білека дійсно могли занести собі в актив – чехи носилися по всьому поля як заведені, не даючи Португалії навіть продихнути. Як тільки підопічні Бенту підходили до штрафного, далі як відрізало – нормально м’яч розіграти в них не виходило.

Але вже на 33-й хвилині дзенькнув перший дзвіночок. Це Роналдо в падінні продемонстрував дива акробатики, пробивши через себе повз ворота. Чехія не прислухалася, і вже в кінцівці тайму той же Роналдо повинен був виводити португальців уперед – він класно прийняв м’яч на груди, не опускаючи його на газон, розвернувся повз захисника і пробив повз Чеха – але просто в штангу!

На самому початку другого тайму знову стріляє Роналдо – перший удар припав у руку захисника в стінці, м’яч пересунули на 9 метрів вперед, і Кріштіано влучив у зовнішню сторону штанги. Через 10 хвилин Португалія рахунок відкрила – але Уго Алмейда в момент передачі був у 100% офсайді, і тому удар головою арбітри не зарахували.

А через 20 хвилин постійні атаки Португалії дали результат – Нані відвів двох опікунів до бічної лінії і покотив м’яч на Перейру, Жоао на швидкості пройшов Плашила і прострілив – Селассіє всього на крок не встиг до м’яча, зате цього кроку вистачило Роналдо, який налетів на м’яч і чарівно пробив по воротах. 0:1, і у Чехії залишалося всього 15 хвилин для того, щоб щось зробити.

За ці 15 хвилин найнебезпечнішим став похід Чеха на подачу кутового вже в доданий час – але партнери на нього навіть не подавали. Фінальний свисток арбітра відправив Португалію в півфінал в Донецьк, а останнього представника української Прем’єр-ліги Томаша Хюбшмана – додому.

Чехія – Португалія – 0:1

Гол: Кріштіано Роналдо (79)

Попередження: Давид Лімберські (90) - Луїш Нані (26), Мігель Велозо (27)

Місце: Польща, Варшава, стадіон Народовий

Дата: 21.06.2012