Фотогалерея: Не зліть німців. Німеччина впевнено перемагає Грецію

23 червня 2012, 00:20
0
8
Маншафт затоптав Еллінів у газон Арени Гданськ

У п'ятницю, 22 червня, відбувся другий матч 1/4 фіналу Євро-2012, в якому потужна збірна Німеччини з рахунком 4:2 переграла сенсаційну команду Греції.

Матч минав під диктовку Бундестім, але відзначитися підопічним Йоахима Лева вдалося лише наприкінці першого тайму – гол забив капітан Філіп Лам. Греки, як виявилося, здаватися і не думали – і на початку другого тайму у швидкій контратаці відзначився Георгіос Самарас – 1:1.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Не зліть німців. Німеччина впевнено перемагає Грецію

Ця подія стала для німців сигналом до активних дій: голи Самі Хедіра, Мирослава Клозе і Марко Ройса виразно вказали на майбутнього півфіналіста. Все, на що ще спромоглися греки – гол Дімітріоса Салпінгідіса з пенальті – в підсумку 4:2.

Найращі моменти матчу Німеччина – Греція дивіться у новій галереї СПОРТ bigmir)net

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі