Буффон: Під час серії пенальті думав про постраждалих від землетрусу

25 червня 2012, 07:55
0
14
Буффону не подобаються серії післяматчевих пенальті

Капітан збірної Італії Джанлуїджі Буффон після чвертьфінального матчу Євро-2012 проти збірної Англії (0:0, 4:2 за пенальті) розповів про свої думки під час серії пенальті, підказку Алессандро Діаманті і потенціал команди.

"Звичайно, я боявся. Був засмучений, що справа дійшла до лотереї.

Ми заслужили перемогу за підсумками 120 хвилин. У нас було більше моментів, ми більше володіли м'ячем. На мій погляд, були кращими від Англії.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Пенальті, яке змінило все. Італія перемагає Англію

Це був хороший момент, коли мені вдалося взяти пенальті від Ешлі Коула. Я уявляв, із яким трепетом зустріли це наші вболівальники. А мої думки були про постраждалих від землетрусу.

Ще я дав підказку Діаманті. Він славиться тим, як виконує пенальті. Я сказав йому, що Харт, напевно, вивчив його манеру, і він повинен щось змінити у своєму ударі.

Я ще до старту турніру говорив, що вихід до півфіналу - це велике досягнення. Іспанія, Німеччина, Голландія - на папері ці команди виглядали сильнішими. Але ми змогли досягти цієї мети, а тепер можемо пройти ще далі. Нам це під силу ", - цитує Буффона Football Italia.

Нагадаємо, 24 червня у матчі 1/4 фіналу Євро-2012 збірна Італії перемогла команду Англії.

За матеріалами:  Спорт Сегодня

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі