Слідами Тимощука. Гравець збірної Італії відмовився бити пенальті

25 червня 2012, 08:28
0
11
Маркізіо (на фото - зліва) відмовився бити пенальті

Півзахисник збірної Італії Клаудіо Маркізіо зізнався, що був у числі тих, хто повинен був пробивати післяматчеве пенальті у ворота англійців у чвертьфіналі Євро-2012, але не виконав 11-метровий удар.

Причиною такого рішення стали судоми, повідомляє Football Italia.

"Я повинен був бути одним із пенальтистів, але кінцівку матчу догравав із судомою, тому попросив тренера, щоб він обрав фізично готового гравця для пробиття 11-метрового удару", - заявив Маркізіо.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Пенальті, яке змінило все. Італія перемагає Англію

"Додатковий час дався нам вкрай важко. Здавалося, що він буде тривати вічно. Я вважаю, що серія пенальті відправила в півфінал гідну команду", - сказав хавбек Ювентуса.

Маркізіо зазначив, що було б здорово у півфіналі обіграти збірну Німеччини за основний час.

"У чвертьфіналі все склалося для нас добре. Для підготовки до матчу з німцями у нас є два дні. Було б здорово їх обіграти за основний час", - підкреслив 26-річний хавбек.

Заключний матч 1/4 фіналу Євро-2012, що відбувся в неділю на стадіоні Олімпійський у Києві, завершився перемогою італійців над англійцями. Долю матчу вирішила серія пенальті, яка завершилася із рахунком 4:2.

Основний і додатковий час чвертьфінальної гри переможця не виявив. Монтоліво не зміг реалізувати свій одинадцятиметровий, проте на результат зустрічі це не вплинуло.

Тепер Італія зіграє в півфіналі з Німеччиною. Півфінальна зустріч відбудеться 28 червня у Варшаві.

Варто зазначити, що відмова бити пенальті у гравців - досить частий випадок. Так, зовсім недавно - у фіналі Ліги Чемпіонів - від цієї процедури відмовився український півзахисник Баварії Анатолій Тимощук.

За матеріалами: РИА Новости
СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі