Монтоліво: Коли промахнувся, здалося, що небо упало мені на плечі

25 червня 2012, 09:18
0
11
Монтоліво був шокований своїм промахом

Півзахисник збірної Італії Ріккардо Монтоліво розповів про свої відчуття через промах у серії 11-метрових, яку його команда виграла в чвертьфіналі Eврo-2012 в Англії (0:0, 4:2 пен.).

"Це було жахливо, - сказав Монтоліво. - Коли промахнувся, здалося, що небо упало мені на плечі. Товариші кинулися до мене, щоб швидше повернути мене в центр поля. І лише коли м'яч після удару Ешлі Янга потрапив у поперечину, від серця відлягло. Спасибі Буффону і каркасу воріт за цю перемогу!

Останнім часом мені рідко вдавалося провести на полі 90 хвилин, не кажучи вже про 120, - пояснив Монтоліво свій стан. - У ногах зовсім не залишилося сил. Може, тому і промахнувся. Дуже радий, що після мого поганого удару команда не розкисла і продовжувала вірити в перемогу. Після чемпіонату світу-2010 нам було соромно перед країною. А Італією-2012 нація вже зараз може пишатися".

Нагадаємо, 24 червня в матчі 1/4 фіналу Євро-2012 збірна Італії здолала команду Англії.

За матеріалами: Спорт-Экспресс

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі