25 червня 2012, 12:13
0
9
Англія шанує свої традиції

Поразка від збірної Італії в чвертьфіналі Євро-2012 стала для англійської команди п'ятою поспіль, якої вони зазнали в серії післяматчевих пенальті.

До матчу в Києві збірна Англії двічі поступалася в післяматчевій лотереї на чемпіонатах світу (1998 і 2006) і стільки ж - на континентальних першостях (1996 і 2004).

Примітно, що останню перемогу в післяматчевих пенальті англійці здобули у 1996-му, коли Євро проходив у них на батьківщині і коли ця серія розпочалася. Тоді в чвертьфіналі турніру їм вдалося переграти іспанців - 4:2, а в півфіналі таким чином скласти зброю перед майбутніми чемпіонами німцями - 5:6.

"Навряд чи варто описувати, як ми зараз спустошені, - розповів після матчу нападаючий збірної Англії Уейн Руні. - Програвати в серії 11-метрових - дуже боляче. Особливо враховуючи те, як часто таке з нами трапляється. Сподіваюся, наступного разу ми вже точно переможемо".

Нагадаємо, в неділю, 24 червня, збірна Італії по пенальті переграла команду Англії і вийшла в півфінал, в якому битиметься з головним фаворитом Євро-2012 - Німеччиною. А команда Роя Ходжсона тепер вирушає додому.

За матеріалами: ІЦ Україна-2012

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі