Крах Бундесмашини: Італія виходить у фінал ЄВРО-2012

28 червня 2012, 22:58
0
8
Буффон сьогодні зіграв відмінно

У четвер, 28 червня, у другому півфінальному матчі збірна Італії завдяки дублю Маріо Балотеллі переграла збірну Німеччини.

Подробиці та текстову трансляцію матчу дивіться ТУТ.

Сьогодні ввечері ми побачили кращий матч Євро-2012. Визнані фаворити проти майстрів грати вирішальні матчі. Афіша поєдинку виявилася точно такою ж, як і її зміст.

Збірна Німеччини почала здорово - вже на 5-й хвилині Матс Хуммельс міг відкривати рахунок в матчі, але Пірло коліном зупинив м'яч на лінії воріт і врятував свою команду від неприємностей. Ще пара хвилин - і після помилки Буффон Барцальї ледь не забиває в свої ж ворота.

Але на 20-й хвилині сталося чудо, що перевернуло весь матч. Спочатку Нойер реагує на удари Монтоліво і Кассано. Але потім і він виявився безсилим - Кассано здорово розкрутив суперника на фланзі, зряче подав - а Балотеллі за спиною Бадштубера замкнув дальню штангу. В принципі, нічого смертельного для Німеччини не сталося - Італія тричі забивала в груповому турнірі першої, але змогла здобути лише одну перемогу, і ту над слабкими ірландцями.

Але сьогодні все було інакше. Збірна Італії не має наміру ні притискатися до своїх воріт, ні здаватися завчасно. Захист італійців провів сьогодні просто феноменальний матч - у першому таймі лічені рази Німеччина входила з м'ячем в штрафну Італії. Весь інший час підступи до воріт мобільно перекривалися.

А на 36-й хвилині вибухнула буря - Лам застряг при виконанні оффсайду, його партнери вийшли, а Балотеллі опинився з м'ячем і великим гандикапом перед капітаном збірної Німеччини. Свого часу нещадно критикований за матч з Іспанією, Маріо швидко помчав до воріт, підробив м'яч і потрапив прямо під дальню штангу - сильно і без шансів для Нойєра. 0:2, і до перерви німці перебували в стані нокдауну.

Оживили гру очікувані заміни Лева - замість Подольські і Гомеса, які провалилися, вийшли Ройс і Клозе. Марко Ройс спочатку взагалі став найпомітнішим на полі, розтягуючи оборону і створюючи простір для партнерів. Але на воротах був Буффон, який справялся в тих випадках, коли захист вже фізично не міг перешкодити.

А Італія могла забити і третій - двічі Маркізіо, один раз ді Натале не реалізовували такі моменти, що вболівальники просто диву давалися. А в кінці матчу арбітр поставив зовсім неочевидний пенальті - гра рукою у Бальдзаретті була 100%, але тут скоре м'яч знайшов руку. Тим не менш, Озіл забив, і подарував Німеччині три хвилини надії - Нойер двічі вдавався в штрафну суперника, періодично головою виконував обов'язки останнього захисника, але німці несподівано поступилися дорогою до фіналу, де багато хто заздалегідь їх уже бачив. Два голи Маріо Балотеллі подарували Італії київський матч.

Німеччина - Італія - ​​1:2

Гол: Месут Озіл (90 +2) - Маріо Балотеллі (20, 36)

Попередження: Матс Хуммельс (90 +4) - Маріо Балотеллі (36), Леонардо Бонуччі (61), Даніеле Де Россі (84), Тьяго Мотта (89)

Місце: Польща, Варшава, стадіон Народовий Дата: 28 червня