Тренер збірної Італії: Це найкраща перемога команди під моїм керівництвом

29 червня 2012, 01:04
0
11
Пранделлі не дарма проводить безсонні ночі в монастирях

Головний тренер збірної Італії Чезаре Пранделлі поділився враженнями від перемоги підопічних в півфінальному матчі Євро-2012 проти команди Німеччини.

Про те, що це була найкраща гра Італії під його керівництвом: Думаю, це найкраща перемога. Звичайно, ми втомилися до кінця матчу. Це пов'язано ще й з важким покриттям. Наші гравці ще ковзалися постійно.

Про результат: В останні 15 хвилин зустрічі ми упустили два прекрасних шанси, щоб зробити рахунок 3:0. Противнику вже було нічого втрачати, тому ми змушені були сконцентрувати увагу на обороні. В цілому ж можна сказати, що команда показала екстраординарну гру.

Про гру: Ми зробили те, що і задумували перед матчем. Розуміли, що можемо створити проблеми Німеччині, випустивши на поле Монтоліво і Кассано. Думаю, ми дуже добре підготувалися до матчу. Звичайно, це ще треба було виконати. Але ми дуже добре діяли тактично.

Про свою команду: Пишаюся своєю командою, вона досить молода. Важливо, що нам вдалося показати приклад того, як потрібно ставитися до футболки національної команди. Всі повинні виражати повагу, коли говорять про збірну Італії.

Про героя матчу: Балотеллі зіграв прекрасно, як і вся команда. Він відмінно вписується в наш ігровий стиль. Маріо був дуже сконцентрований. У другому таймі у нього були проблеми з м'язами, я не хотів ризикувати, тому замінив його.

Про суперника: У Німеччини теж хороша команда, але я дуже задоволений своїми гравцями. Часу святкувати немає, нас чекає більш важливий матч.

Про емоційне сприйняття перемоги: Це початок мрії.

Про Кассано: Це його найкраща гра на турнірі. Антоніо фантастично відіграв 50 хвилин.

Про фінал: Іспанія буде фаворитом у фіналі. Звичайно, втома може зіграти якусь роль. Але я сподіваюся, ми знову зіграємо в свою силу.

За матеріалами: Sports.ru

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі