Подольскі: Не знаю, що з нами сталося у першому таймі

29 червня 2012, 09:24
0
22
Подольскі не зміг назвати причини поразки

Нападаючий збірної Німеччини Лукас Подольскі підбив підсумки півфінального матчу Євро-2012 проти збірної Італії (1:2).

"Італійці грали у хороший футбол в останніх матчах. З ними потрібно завжди бути обережними. Але нам не вдалося зіграти гранично чітко і без помилок. Вони заслужено виграли 2:0 (форвард забув про гол Озіла на останній хвилині матчу, - ред.).

ФОТОГАЛЕРЕЯ: СуперМаріо. Італія перемогла Німеччину у півфіналі Євро-2012

Чого нам не вистачило? Важко сказати. Було дуже спекотно. Взагалі, італійці нас нічим не здивували. Ми знали, як вони грають.

Чому мене замінили у перерві? Це питання до тренера. Не знаю, що з нами сталося у першому таймі. Нехай інші оцінюють нашу гру", - цитує Подольскі INTERIA.

Нагадаємо, збірна Німеччини програла італійцям у півфінальному матчі Євро-2012 з рахунком 1:2.

За матеріалами: Спорт Сегодня

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі