Блохін: Другий тайм Іспанія - Італія можна було і не грати

2 липня 2012, 09:16
0
7
Іспанія видобуває другий титул Чемпіонів Європи поспіль

Головний тренер збірної України Олег Блохін прокоментував перемогу збірної Іспанії над командою Італії у фіналі чемпіонату Європи 2012 року з рахунком 4:0.

"Чесно кажучи, другий тайм можна було і не грати. Я ще до початку матчу вважав, що іспанці переможуть. Тому що двічі снаряд в одну вирву не потрапляє. Це стосується збірної Італії.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Viva Espana. Тріумф збірної Іспанії на Євро-2012

Те, що зробили італійці з Німеччиною, їм цього не вдалося. Було видно, що команда втомилася і той варіант гри, який вони показали з німцями вже не пройшов. Думаю, що італійцям не вистачило кадрового ресурсу. У Іспанії з цією справою йде набагато краще.

Тотальне домінування Іспанії. Статистика Євро-2012

Як можна боротися з Іспанією? Вважаю, що це продемонстрували хорвати. Високий пресинг поки вистачало сил і у них були моменти. Думаю, що це єдиний варіант: хороша фізична підготовка і 90 хвилин пресингу, якщо вистачить сил. Але зараз, вважаю, жодна команда після таких важких національних Чемпіонатів не зможе запропонувати такий серйозний пресинг", - сказав Блохін в ефірі телеканалу Україна.

Нагадаємо, що Іспанія в неділю, 1 липня, розгромила суперника з рахунком 4:0. По голу в цьому поєдинку забили Давид Сильва, Хорді Альба, Фернандо Торрес і Хуан Мата. Варто зазначити, що Червона Фурія встановила одразу кілька рекордів, розгромивши Італію.

За матеріалами: Чемпіонат.com

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі