0
59
У київському марафоні перемогли українці

Під час IV Київського міжнародного марафону правоохоронці не зафіксували порушень громадського порядку, йдеться у повідомленні відділу зв'язків з громадськістю Головного управління МВС у Києві.

"Сьогодні о 9:00 з Михайлівської площі легкоатлети стартували на різні дистанції забігу, найбільша з яких становить 42 км. У супроводі автомобіля і двох мотоциклів ДАІ понад 2 тис учасників змагань пробігли центральними вулицями Києва", - розповіли в міліції.

Як стало відомо, цього року першість здобули українці на чолі з Андрієм Наумовим. Представник МК Тарас Бульба Наумов пробіг 42 км 195 м за 2 год. 19 хв. 17 сек. Другим фінішував також українець Віктор Стародубцев, який поступився переможцеві більше ніж на 6 хв. І лише третім прибіг кращий з іноземців - представник Кенії Вінсент Кіпчірчір.

Всього дистанцію подолали 407 спортсменів різного класу. Останній з них фінішував через 5 год. 20 хв. після старту. Також у рамках змагань пройшов забіг на 5 км, який виграв українець Олександр Борислюк, а дистанцію на 10 км найшвидше подолав Ігор Гелетій.

Для забезпечення громадського порядку та безпеки учасників і глядачів марафону було залучено більше двох тисяч працівників столичної міліції та військовослужбовців внутрішніх військ МВС України.

Крім цього до чергування були залучені дві вибухотехнічні групи зі службовими собаками для оперативного реагування на виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів за маршрутом марафону за необхідності.

Сьогодні, 28 квітня, в столиці стартував IV Київський міжнародний марафон. У заході взяли участь більше 2000 атлетів з 40 країн світу.

Траса марафону проходила центральними вулицями столиці, старт і фініш - на Михайлівській площі. Крім класичного марафону (42,195 км), в рамках заходу відбулися марафон-естафета, вуличний забіг на 10 км і сімейний забіг на 5 км, забіги для дітей на 500 м.

Раніше повідомлялося, що в Києві відбудеться міжнародний марафон, учасники якого вшанують пам'ять загиблих у теракті під час бостонського пробігу, одягнувши майки з відповідним написом.

Нагадаємо, 15 квітня на фініші найстарішого марафону, що проходив по вулиці Доброї волі в Бостоні, були приведені в дію саморобні вибухові пристрої. В результаті вибухів, що прогриміли о 2:50 за часом східного узбережжя США з інтервалом у 12 секунд, загинули три людини, в тому числі восьмирічна дитина. Постраждали, за останніми данимим282 людини.

Ще однією жертвою терористів став поліцейський, який загинув під час стрілянини в Массачусетському технологічному інституті, в якому навчався Джохар Царнаєв.