RU
ГоловнаLifestyle&FashionВсі новини розділу
 

У жінки посиніла кров після прийому таблеток

Корреспондент.net, 19 вересня 2019, 17:29
0
884
У американки кровь стала синей после лекарства
Фото: АР
В американки кров стала синьою після прийому ліків

Американка прийняла велику дозу препарату від зубного болю, після чого її кров стала синьою.

 
У мешканки США посиніла кров після прийому знеболювального препарату. Про це повідомляє Daily Mail.
 
Жінка перед сном випила велику дозу знеболювальних, які містять у собі речовину бензокаїн.
 
Коли замість припинення болю американка відчула слабкість і нездужання, вона звернулася до лікарні.
 
Там медики насамперед взяли у жінки зразки крові і побачили, що вона темно-синього кольору. Нігті пацієнтки і ділянки шкіри також мали такий самий відтінок.
 

Виявилося, що через передозування бензокаїну у жінки розвинулася метгемоглобінемія. При цій хворобі у крові збільшується відсоток метгемоглобіну, який і надає крові і шкірі синього кольору.

Напередодні повідомлялося, що індійцеві видалили з голови 10-сантиметровий ріг. Також писалося про те, що загадкова хвороба зупинила ріст дитини.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

ТЕГИ: курьезыкровьлекарствафотоинцидентсинийамериканцы
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в соцмережах