RU
ГоловнаШоу-бізнесКіно
 

Оголошено шорт-лист кінопремії Золота дзиґа

Корреспондент.net, 19 березня 2019, 16:38
0
44
Названы все номинанты Золотой Дзиги
Фото: uafilmacademy.org/news
Названі всі номінанти Золотої дзиґи

Переможців нагородять українською кінопремією у 20 категоріях. Церемонія вручення відбудеться 19 квітня.

 
У Мережі з'явився список усіх номінантів на українську кінопремію Золота дзиґа. Про це повідомили організатори премії на офіційному сайті.
 
Національну кінопремію Золота дзиґа присуджують у галузі кінематографії у 20 категоріях. У 2019 році до колишніх номінацій додалися ще дві.
 
Фаворитами кінопремії стала стрічки Брама і Дике поле.
 
Всі номінанти кінопремії Золота дзиґа:
 
Найкращий фільм
 
• "Брама", Володимир Тихий
• "Гірська жінка: на війні", Бенедикт Ерлінгссон
• "Дике поле", Ярослав Лодигін
• "Донбас", Сергій Лозниця
• "Коли падають дерева", Марися Нікітюк
 
Найкращий режисер
 
• Ярослав Лодигін, "Дике поле"
• Сергій Лозниця, "Донбас"
• Марися Нікітюк, "Коли падають дерева"
• Антоніна Ноябрьова, "Герой мого часу"
• Володимир Тихий, "Брама"
 
 
Найкращий актор
 
• Євген Бушмакін, "Герой мого часу"
• Роман Луцький, "Секс і нічого особистого"
• Олег Москаленко, "Дике поле"
• Ярослав Федорчук, "Брама"
 
 
Найкраща актриса
 
• Ірма Вітовська, "Брама"
• Анастасія Пустовіт, "Коли падають дерева"
• Руслана Хазіпова, "Дике поле"
 
 
Найкращий актор другого плану
 
• Георгій Делієв, "Донбас"
• Сергій Притула, "Секс і нічого особистого"
• Володимир Ямненко, "Дике поле"
 
 
Найкраща актриса другого плану
 
• Віталіна Біблів, "Брама"
• Олеся Жураковська, "Донбас"
• Лариса Руснак, "Січень-березень"
 
 
Найкращий оператор
 
• Юрій Король, "Благородні бродяги"
• Сергій Михальчук, "Дике поле"
• Слава Цвєтков, "Брама"
 
Найкращий художник-постановник
 
• Влад Дудко, "Коли падають дерева"
• Владлен Одуденко, "Дике поле"
• Володимир Романов, "Благородні бродяги"
 
 
Найкращий сценарист
 
• Павло Ар'є, Володимир Тихий, "Брама"
• Ярослав Лодигін, Сергій Жадан, Наталя Ворожбит, "Дике поле"
• Сергій Лозниця, "Донбас"
• Марися Нікітюк, "Коли падають дерева"
 
 
Найкращий монтаж
 
• Іван Банников, "Коли падають дерева", "Позивний Бандерас", "Вона і війна"
• Андрій Загданський, "Михайло і Данило"
• Вадим Ільков, "Тато - мамин брат"
• Ярослав Попов, "Міф"
• Олександр Чорний, "Дике поле"
 
Найкращий звук
 
• Михайло Закуцький, "Брама"
• Артем Мостовий, "Бобот і енергія всесвіту", "Зрадник"
• Андрій Рогачов і Борис Петер, "Січень-березень"
• Сергій Степанський, "Дике поле", "Dzidzio Перший раз"
• Олександр Шатковський, "Коли падають дерева"
 
Найкраща музика
 
• Антон Байбаков, "Брама"
• Микита Моїсеєв, "Коли падають дерева"
• Юхим Чупакін, "Дике поле"
 
Найкраща пісня
 
• "11 дітей з Моршина", Сергій Бабкін ("11 дітей з Моршина")
• "Кобіті", Ryband ("Благородні бродяги")
• "Моя любов", Михайло Хома ("Dzidzio Перший раз")
• "Моя матінко рідненька", учасниці українського жіночого хору Ірина Данилейко, Галина Гочаренко, Сусанна Карпенко ("Гірська жінка: на війні")
• "Не метелиця лугом стелиться", Ірма Вітовська ("Брама")
 
Найкращі костюми
 
• Олена Гресь, "Брама", "Секс і нічого особистого"
• Марія Керо, "Благородні бродяги"
• Костянтин Кравець, "Коли падають дерева"
 
Найкращий грим
 
• Ольга Аїтарнія, "Благородні бродяги", "Позивний Бандерас"
• Катерина Струкова, "Брама"
• Тетяна Хорошун, "Коли падають дерева"
 
Найкращий короткометражний ігровий фільм
 
• "В радості, тільки в радості", Марина Рощина
• "Штангіст" Дмитро Сухолиткий-Собчук
• "Mia Donna", Павло Остриков
 
Найкращий документальний фільм
 
• "Домашні ігри", Аліса Коваленко
• "Міф", Леонід Кантер, Іван Ясній
• "Тато - мамин брат", Вадим Ільков
• Явних проявів немає, Аліна Горлова
 
Найкращий анімаційний фільм
 
• "Голодний дух", Костянтин Федоров
• "Мімікрія", Фрейд М. Вайзер
• "Чернець", Саша Даниленко
• "Темний синій колір", Оксана Курмаз
• "Як розвеселити самотність", Степан Коваль
 
Приз глядацьких симпатій
 
• "11 дітей з Моршина", Аркадій Непиталюк
• "Дике поле", Ярослав Лодигін
• "Донбас", Сергій Лозниця
• "Позивний Бандерас", Заза Буадзе
• "Пригоди S Миколи", Семен Горов
• "Свінгери", Андрейс Екіса
• "Секс і нічого особистого", Ольга Ряшина
• "Сотка", Олександр Біляк
• "Таємний щоденник Симона Петлюри", Олесь Янчук
• "Dzidzio Перший раз", Михайло Хома і Тарас Дронь
 
 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
ТЕГИ: Украинанаградыпремиякинономинантыкинематограф
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Корреспондент.net в соцмережах