Фото: ФК Динамо (Київ)
Бірмінгем хоче повернути Шевченка в англійську Прем'єр-лігу
Керівництво англійського Бірмінгема має намір повернути нападаючого київського Динамо і збірної України Андрія Шевченка до Англії.
Новий власник клубу Карсон Йєнг збирається витратити велику суму в зимовий трансферний період на зміцнення складу команди.
Зокрема, бірмінгемці хочуть підсилитися двома нападаючими, і Шевченко, який влітку повернувся з лондонського Челсі до Динамо, розглядається як одне з можливих придбань.
Раніше повідомлялося, що до сфери інтересів Бірмінгема також входить нападаючий лондонського Тоттенхема і збірної Росії Роман Павлюченко.