У перший день Паралімпіади українці завоювали п'ять медалей

0
9
У перший день Паралімпіади українці завоювали п ять медалей
Україна йде другою в командному заліку

П'ять медалей завоювали українські спортсмени в перший день Паралімпіади у Ванкувері (Канада).

Всі нагороди - на рахунку біатлоністів.

Чемпіонами Ігор-2010 стали Олена Юрковська з Київщини (гонка переслідування на 2,4 км серед сидячих спортсменок з ураженням опорно-рухового апарату) та сумчанин Віталій Лук'яненко, який тренується в Харківському обласному центрі Інваспорт (гонка переслідування на 3 км серед спортсменів з вадами зору) .

Володарем титулу срібного призера став Юрій Костюк з Луцька (гонка переслідування на 2,4 км серед сидячих спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату).

Бронзові місця посіли харків'янка Людмила Павленко (гонка переслідування на 2,4 км серед сидячих спортсменок з ураженням опорно-рухового апарату) та Григорій Вовчінскій з Черкащини (гонка переслідування на 3 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату).

Після першого дня на Іграх українці посідають друге командне місце, поступаючись лише команді Росії (8 медалей, 3 золота). Третє місце посідає збірна Німеччини, в якої лише одна медаль.