Без шансів: Шахтар громить Таврію в матчі за Суперкубок

4 липня 2010, 21:31
0
7
Шахтар розгромив Таврію

У неділю, 4 липня, відбувся матч за Суперкубок України між донецьким Шахтарем і сімферопольською Таврією.

Очікуваної боротьби в матчі не вийшло. Шахтар відвантажив суперникові сім голів, на що Таврія відповіла лише одним влучним ударом.

Суперкубок України

Шахтар (Донецьк) - Таврія (Сімферополь) - 7:1

Голи: Гладкий (2, 51); Жадсон (35); Вілліан (67); Луїс Адріано (78, 85); Рац (90) - Фещук (32)

Попередження: Рац (34); Дуглас Коста (66) - Курилов (41); Монахов (81)

Запоріжжя. Славутич-Арена. Початок матчу: 20:45

Арбітр: Андрій Шандор (Львів)

Шахтар: 30.Пятов - 33.Срна, 36.Чіжов, 44.Ракіцкій, 26.Рац, 3.Хюбшман (15.Степаненко, 59), 7.Фернандіньо, 8.Жадсон (29.Тейшейра, 69), 10. Вілліан, 20.Коста, 21.Гладкий (9.Луіс Адріано, 70)

Тренер: Мірча Луческу

Таврія: 1.Старцев - 3.Кашевскій, 8.Корнев, 9.Ковпак (10.Ідахор, 61), 11.Монахов, 19.Галюза (18.Матяж, 46), 22.Любеновіч, 27.Голайдо, 28. Фещук (20.Гігіадзе, 71), 30.Гуменюк, 38.Курілов

Тренер: Сергій Пучков

Все матч завершений. Шахтар у третій раз завойовує Суперкубок України.

90-а хвилина. ГГГГОООЛЛЛ!! РАЦ між ніг Старцеву! Кульмінація матчу!

88-а хвилина. Міг Тейшейра записати гол на свій рахунок, але на цей раз Старцев виручив!

ФК Шахтар

Луїс Адріано робить дубль

85-а хвилина. ГГГГГГООООООЛЛЛЛЛ! Вже не смішно! Вілліан виводить Фердинанда на побачення з голкіпером, бразилець віддає пас на Луіса Адріано, який знову б'є в порожні ворота!! Дубль і 6:1!

79-а хвилина. ГГГГГООООООЛЛЛЛ !!!!! Вілліан кинув у прорив по лівому флангу Раца, Старцев необачно вийшов з воріт, і Разван встиг віддати пас на Луіса Адріано, який катнув м'яч у порожні ворота! 5:1!

73-я хвилина. Рац міг забити п'ятий гол, але м'яч після його удару пройшов поряд зі штангою !!!!!

71-а хвилина. Пучков кидає в бій Гігіадзе. Залишив поле Фещук.

70-а хвилина. Луїс Адріано змінив Гладкого, раніше Тейшейра вийшов замість Жадсона.

ФК Шахтар

Вілліан доводить справу до розгрому

67-а хвилина. ГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛ! Захист Таврії помилився при створенні штучного офсайду, Срна вийшов один на один зі Старцевим, але не став бити сам, а віддав на Вілліана, який без перешкод пробив у порожні ворота! 4:1!

66-а хвилина. Дуглас Коста отримав жовту картку від Шандора.

63-я хвилина. Ідахор пробив з штрафної лінії - м'яч пройшов метрів за три від штанги.

61-а хвилина. Ідахор замінив Ковпака.

59-а хвилина. Луческу зняв з гри Хюбшмана, Степаненко з'явився на полі.

56-а хвилина. Гладкий пробив з розвороту в боротьбі з Фещуком (!) - Старцев зловив м'яч.

52-а хвилина. Старцев потягнув удар Вілліана метрів 14-ти!!

51-а хвилина. ГГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛ!! ГЛАДКИЙ! Фернандіньо подав з лівого флангу, Голайдо не втримав форварда Шахтаря, який головою з воротарської лінії пробив повз Старцева!

Пучков провів одну заміну в перерві: замість Галюза вийшов Матяж.

Другий тайм розпочався

Перерва

45-а хвилина. Галюза б'є метрів з 30-ти - неточно!

42-а хвилина. Справжній штурм воріт влаштували гірники! Гладкий, Фернадіньо, Срна били по воротах, але захисники відчайдушно захищали свої володіння!

41-а хвилина. Курилов заробив попередження!

40-а хвилина. Вілліан ледь не замкнув простріл від Жадсона!

39-а хвилина. Фернандіньо подав кутовий, Гладкий пробив головою - мимо!

35-а хвилина. ГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛ! Жадсон!! Дуглас Коста прострілив з правого флангу, а Жадсон в дотик пробиває з десяти метрів! Без шансів для Старцева! 2:1!

32-а хвилина. ГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛ !!!!!!! Таврія зрівнює рахунок!! Голайдо укинув аут, Ковпак перевів м'яч на кут штрафного, Гуменюк продавив Раца і головою віддав пас на Фещука, який з метра пробив П'ятова!

30-а хвилина. Фернандіньо ударив Голайдо по нозі. Штрафний метрів за 28 від воріт! Фещук пробив повз стінку, але Пятов напоготові!

28-а хвилина. Срна зняв м'яч з ноги в Ковпака! Таврія зараз володіє ініціативою в матчі. Тиснуть кримчани!

25-а хвилина. А ось це момент! Ковпака вивели на ударну позицію - форвард бив у ближній кут, але П'ятов упіймав!

23-я хвилина. Срна небезпечно прострілив з правого флангу - Гладкий пролетів повз м'яч.

21-а хвилина. Перший удар на рахунку Таврії: Голайдо стріляв метрів з 25-ти - над поперечиною!

19-а хвилина. Шандор дає грати футболістам. Вілліан зовні грубо відібрав м'яч у Голайдо біля своєї штрафної, але арбітр показав, що все було в рамках правил.

15-а хвилина. Рівна боротьба у нас на полі. Правда, у Шахтаря поки краще виходить контролювати м'яч. Таврія намагається відповідати швидкими атаками.

11-а хвилина. Гірники подали другий кутовий - Монахов виграв верхову боротьбу.

8-а хвилина. Дуглас Коста перехопив невдалу передачу біля штрафного Таврії, відразу ж завдавав удару, але м'яч звалився з ноги.

7-я хвилина. Таврія шляхом перепасування у центрі поля намагається опритомніти після настільки приголомшливого початку.

5-а хвилина. Жадсон пробив з кута штрафного - над поперечиною!

2-а хвилина. ГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ!! ГЛАДКИЙ! Ракицький пасом через усе поле вивів Олександра один на один з голкіпером, м'яч після його удару від штанги влітає у ворота! Привіт сімферопольському захисту!