Європейський фінал: Нідерланди перемагають Уругвай

6 липня 2010, 22:25
0
4
Вболівальники застигли в очікуванні

У вівторок, 6 липня, на стадіоні Грін Пойнт у Кейптауні відбувся матч 1 / 2 фіналу Чемпіонату Світу між збірними Уругваю і Нідерландів.

Збірна Уругваю ледь не відіграла здавалося б програний матч, але їх зусиль все ж таки не вистачило для перемоги над голландською машиною - підопічні Берта ван Марвейка виходять у фінал.

Чемпіонат світу - 2010. 1 / 2 фіналу

Уругвай - Нідерланди - 2:3

Гол: Форлан (41); М. Перрейра (90) - ван Брокхорст (18); Снейдер (70); Роббен (75)

Попередження: М. Перрейра (21); Касерес (30) - Снейдер (30); Буларуз (78); ван Боммель (90)

Кейптаун. Грін Пойнт. Початок матчу: 21:30

Арбітр: Равшан Ірматов (Узбекистан)

АНАЛІТИКА: Уругвай - Голландія: Новий фаворит vs Темна конячка

Уругвай: 1.Муслера - 3. Годін, 6. Вікторина, 22. Касерес, 16. Максі Перейра, 5. Гаргано, 11. Альваро Перрейра (13. Абреу, 78), 15. Перес, 17. Ріос, 7.Кавані, 10. Форлан (21. С. Фернандес, 84)

Тренер: Оскар Табарес

Нідерланди: 1. Стекеленбург - 12. Буларуз, 3. Хейтінга, 4. Матійсу, 5. ван Бронкхорст - 6. ван Боммель, 14. де Зеув (23. Ваарт, 46), 10. Снейдер, 11. Роббен (17. Елія, 89) - 9. ван Персі, 7. Кейт

Тренер: Берт ван Марвейк

Свисток. Уругвай поступається Голландії.

90 +6 хвилина. Багато додав арбітр, Уругвай подав у штарфний, Абреу виграв повітря, скинув на партнера - але у того в ногах м'яч виносять.

90 +4 хвилина. Напружене закінчення матчу - ван Боммель отримує жовту картку за вказівкою судді.

90 +2 хвилина. ГООООООООЛ. 2:3 Максі Перрейра йде від захисника і б'є - Стекедленбург не дістає м'яч. Шанс для Уругваю.

3 хвилини додає арбітр.

89-а хвилина. Роббен йде з поля, з радістю прощаючись з партнерами - Елія має шанс доторкнутися до переможного півфіналу.

86-а хвилина. Ван Персі блискуче віддає пас, Роббен вибігає один на один, але б’є слабо і у воротаря.

84-а хвилина. Заміняють Форлана - виходить Себастьян Фернандес.

82-а хвилина. Ледве-ледве Роббена не вивели на ворота - але захисник в паніці виносить м'яч з-під носа Муслери.

78-а хвилина. Буларух пішов прямою ногою на суперника і отримав жовту картку.

78-а хвилина. Заміна у збірної Уругваю - замість Альваро Перрейри виходить Себастьян Абреу.

77-а хвилина. Ван Персі забігає в офсайд.

75-а хвилина. ГООООООООЛ. 1:3 Роббен забиває третій гол. Красива атака знайшла на фланзі Кейта, той навісив - і Роббен головою переправляє м'яч у ворота. Годін не встиг

70-а хвилина. ГООООООЛ 1:2 Голландія виходить вперед, і робить це Снейдер. Він б'є з лінії штрафний, м'яч рикошетом від двох захисників пролітає повз ніг стояв у офсайді ван Персі і закочується в дальній кут. Дуже спірний гол.

67-а хвилина. Форлан добре б'є зі штрафного - Стекеленбург парирує в нижній кут.

59-а хвилина. Снейдер знайшов на фланзі Роббена, той розправляється з одним захисником, але другий творить мінівендетту - вибиває м'яч на кутовий.

55-а хвилина. Подача Снейдера знайшла голову Матійсу - не вдалося вдарити точно.

51-а хвилина. Небезпечна атака Уругваю, Стекеленбург змушений вискакувати вперед, рятуючи від помилки Буларуза. Після закидання з флангу ван Бронкхорст рятує порожні ворота, виносячи м'яч на кутовий.

48-а хвилина. Ван Персі встиг забігти у офсайд.

46-а хвилина. Другий тайм почався. І в Голландії заміна - замість де Зеува з'явився Ван дер Ваарт.

Арбітр дає свисток, який перериває небезпечну атаку голландців. Перерва.

45 +2 хвилина. Снейдер побачив Кейта й закинув на нього - той б'є мимо воріт, а бічний помиляється, фіксуючи неіснуючий офсайд.

45-а хвилина. Кейт закрив брівку до кінця і відпрацював проти Максі Перрейри.

43-я хвилина. Форлан б'є зі штрафного - прямо в руки воротарю.

41-а хвилина. ГОООООООООЛ 1:1 Форлан. Ну просто вечір супергол. Форлан обіграє захисника і метрів з 25-ти б'є - і пярмо над Стекеленбург м'яч влітає у ворота.

40-а хвилина. Кейт прийняв м'яч і пробив - воротар зловив.

36-а хвилина. Перрейра, котрий А., б'є з-за штрафної - прямо в руки воротарю.

35-а хвилина. Кавані викочується по флангу, укладає захисника, але перетримав м’яч - прострілив в корпус захисника.

33-я хвилина. Черговий удар Снейдера по ногах - грубувато на полі стало.

32-а хвилина. Кавані падає у штрафному - ван Бронкхорст поклав на нього руку, але арбітр не дає пенальті, та й нема за що.

31-а хвилина. Ван Персі йде від захисника і викладає м'яч Роббена - Касерес коліном рятує захист від неприємностей.

30-а хвилина. Касерес отримує жовту картку - і Снейдер за перекидання Касереса на газон.

29-а хвилина. Невелике звалище почалася на полі після того, як Касерес в спробі удару через себе причесав де Зеува по обличчю. Показали повтор - у кращому стилі братів Кличків гравець Ювентуса дав у ніс голландцю.

26-а хвилина. Кавані кидають по флангу, на Матійсу його не відпускає - у чистому підкаті виносить м'яч в аут.

21-а хвилина. Жовта картка Максу Перрейрі - постраждав Роббен.

18-а хвилина. ГОООООООЛ. Ось це суперудар. Ван Брокхорст просто цукерку завалив у ворота Муслери. Зі своєї позиції від штрафного кута пробив просто нереально - м'яч пролітає повз кіпера, який стрибнув прямо в дев’ятку! І кут був що треба - ну просто СУПЕР!

13-та хвилина. А ось тепер Форлан в офсайді.

12-а хвилина. Кавані залазить у офсайд. А могло бути небезпечно.

7-я хвилина. Форлан віддає на Альваро Перрейру, той б'є практично з центра поля - зрозуміло, що мимо.

4-а хвилина. Перший небезпечний момент - Кейт підбирає м'яч і б'є по володінням Муслери - м'яч летить над володіннями.