Іспанія перемагає Німеччину і вперше в історії виходить у фінал Чемпіонату світу

7 липня 2010, 22:20
0
14
Пуйоль нокаутує Німеччину

У середу, 7 липня, був зіграний другий півфінальний матч Чемпіонату світу, в якому зійшлися збірні Німеччини та Іспанії.

Результат зустрічі вирішив точний удар Карлеса Пуйоля. Втім, варто відзначити, що збірна Іспанії не дала німецькій команді ні єдиного шансу. Точніше, за 90 хвилин гри підопічні Йоахіма Льова завдали лише один удар в площину воріт Касільяса, тоді як у іспанців могли відзначитися Вілья, ХабіАлонсо і особливо Педро.

Таким чином збірна Іспанії вперше у своїй історії вийшла у фінал Чемпіонату світу, і буде битися там з національною командою Голландії, яка вчора обіграла Уругвай.

• АНАЛІТИКА: Німеччина vs Іспанія. Суто європейська справа
  • Німеччина: 1.Нойер - 16.Лам, 17.Мертезакер, 3.Фрідріх, 20.Боатенг (2.Янсен, 52), 6.Хедіра (23.Гомес, 80), 7.Швайнштайгер, 8.Озіл, 15. Троховські (18.Кроос, 62), 10.Подольскі, 11.Клозе

Тренер: Йоахім Лев

Іспанія: 1.Касільяс - 15.Рамос, 3.Піке, 5.Пуйоль, 11.Капдевілья, 16.Бускетс, 14.Хабі Алонсо (4.Марчена, 90), 8.Хаві, 6.Іньеста, 7.Вілья ( 9.Торрес, 81), 18.Педро (21.Сільва, 86)

Тренер: Вісенте дель Боске

Все, матч завершений. Нас чекає фінал Голландія - Іспанія.

90 +3- а хвилина. Іспанія не дає жодних шансів Німеччині.

Три хвилини додав арбітр.

АР

Іспанія тріумфує

89-а хвилина. Торрес кутовий заробив. Хаві та Іньєста просто тримають м'яч.

87-а хвилина. Іспанія продовжує тероризувати Німеччину на контратаках.

86-а хвилина. Педро залишив поле, Сільва буде грати.

84-а хвилина. Хабі Алонсо зупинив Озіл метрах у 30-ти від воріт. Німці закидали штрафний Іспанії навісами, але Пуйоль і Піке не дають ні єдиного шансу Клозе і Гомесу.

82-а хвилина. Педро з центру поля вибігав один на один з голкіпером, але примудрився віддати м'яч Фрідріху!!

81-а хвилина. Гомес змінив Хедіра, Торрес вийшов замість Вільї.

79-а хвилина. Іспанія захищається майже всією командою. Один Вілья готовий завдати контрольний удар.

77-а хвилина. Кутовий для Німеччини. Кроос двічі подавав, але Піке стоїть стіною.

76-а хвилина. Кроос подав штрафний, але Касільяс надійно грає на виході.

АР

Переможний гол

75-а хвилина. Ось тепер подивимося, на що дійсно здатна команда Йоахіма Льова.

73-я хвилина. ГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛ!! Пуйоль! Хаві подав кутовий, Карлеса залишили одного на воротарськолінії ї, він і пробив головою під поперечину!

71-а хвилина. Піке виграв верхову боротьбу у Мертезакера у своїй штрафній. Озіл подавав кутовий - невдало.

69-а хвилина. Касільяс!! Німеччина проводить першу розумну атаку в матчі, Подольські навішує на дальню штангу, де зльоту пробиває Кроос, але голкіпер Іспанії рятує свою команду!

68-а хвилина. Нойер ловить м'яч після прострілу Вільї справа.

67-а хвилина. Німеччина забула про атаку. Зараз на полі одна безперервна атака Іспанії.

65-а хвилина. Іспанці почали закидати м'яч у штрафну, розраховуючи на Рамоса, Вілью і Педро, які вриваються у порожні зони. Поки що німці тримаються.

АР

Іспанія не дає шансів німецької атаці

62-а хвилина. Ще одну заміну проводить Лев: Кроос вийшов замість Троховські.

61-а хвилина. Клозе завдав удар, стоячи спиною до воріт, - невдало.

60-а хвилина. Піке вибиває м'яч в аут після прострілу Янсена!

58-а хвилина. Нойер відбиває удар Хабі Алонсо з штрафної лінії, Іньєста підбирає м'яч і прострілює, але Вілья на дальній штанзі не встигає вразити порожні ворота !!!!!!!

55-а хвилина. Вілья намагався закрутити м'яч в дальній кут з лівого кута штрафного - поруч зі штангою.

52-а хвилина. Перша заміна в матчі: замість Боатенга виходить Марсел Янсен.

50-а хвилина. Знову Хабі Алонсо стріляє - цього разу набагато небезпечніше, але все одно неточно.

48-а хвилина. Педро обіграв Фрідріха і Боатенга і віддав м'яч під удар Хабі Алонсо, але той з 25-ти метрів б'є мимо воріт.

Другий тайм розпочався

Перерва. Поки що надії на атакуючий футбол не виправдовуються. Команди грають дуже обережно, що зрозуміло, враховуючи ціну матчу. Тим не менше гра виглядає на одному диханні. Грають дві рівні команди, і один момент може перевернути все з ніг на голову.

45 +1- а хвилина. Озіл впав у штрафному після контакту з Рамосом. Арбітр пенальті не дає. У атаці Педро б'є метрів з тридцяти - в руки Нойєра! На цьому і завершується перший тайм.

45-а хвилина. Педро отримав м'яч в штрафній Іспанії, але замість удару почав обігравати Боатенга і в підсумку заробив лише кутовий. Хаві виконував подачу - невдало.

АР

Німеччина захищається

42-а хвилина. Знову розігрували стандарт іспанці, але німці зорієнтувалися.

42-а хвилина. Боатенг порушив правила біля своєї штрафного. Хаві буде подавати.

40-а хвилина. М'яч у футболістів збірної Німеччини, але перейти центр поля їм не дозволяє суперник.

38-а хвилина. Озіл міг пробити з лінії штрафного, але втратив момент Месут і Пуйоль зумів вибити м'яч.

36-а хвилина. У три пасу німці пройшли пів поля, але Подольські після передачі Швайнштайгера потрапив у офсайд.

34-а хвилина. Пуйоль заблокував простріл Озіла. Касільяс двічі впевнено зіграв на виходах після навісів від Троховські та Лама.

32-а хвилина. Касільяс парирує дальній удар від Троховські. Озіл подає кутовий, але Швайнштайгера на мить випередив захисник!

Reuters

Високі гості: Зепп Блаттер, королева Іспанії і президент ПАР

30-а хвилина. Хабі Алонсо б'є метрів з 26-ти - неточно. За ударів 4:0 на користь Іспанії.

29-а хвилина. Фрідріх небезпечно обрізаються в центрі поля, але його подстразовал Швайні. Тут же Озіл намагався довгим пасом вивести на удар Клозе, але Міро не встиг до м'яча.

27-а хвилина. Рамос жорстко зіграв проти Подольскі. Здається, це перше порушення в матчі! Лукасу надають допомогу за бічною.

26-а хвилина. Вілья намагався пробити зльоту після прострілу від Рамоса, але форвард не потрапив по м'ячу.

24-а хвилина. Капдевілья потрапив у дуже спірний офсайд.

22-а хвилина. Хаві розіграв кутовий, Капдевілья подав, але Мертезакер правильно вибрав позицію. Озіл і Швайнштайгер могли організувати небезпечну контратаку, але перший віддав невдалий пас.

Reuters

Касільяс надійний

21-а хвилина. Після невеликої перерви Іспанія знову взялася готувати одну велику атаку на ворота Німеччини.

19-а хвилина. Серхіо Рамос отримав діагональний пас на розі штрафної Німеччини і сходу пробив - повз.

17-а хвилина. Боатенг вкинув аут до штрафної іспанців, але там тільки Піке і Пуйоль.

16-а хвилина. Озіл подав, але Касільяс кінчиками пальців зняв м'яч з голови Швайнштайгера. Повторний навіс вибили захисники.

15-а хвилина. Піке невпевнено зіграв під час простого навісу від Троховські. Кутовий.

14-а хвилина. Пуйоль пробиває головою над поперечиною після прострілу Іньєсти з правого флангу!

12-а хвилина. Іспанці катають м'яч у центрі поля. Німці дають підопічним дель Боске надто багато простору.

АР

Педро в центрі уваги

10-а хвилина. Троховські віддав непоганий пас в лінію на Озіла, який міг вийти один на один з Касильясом, але арбітр зафіксував офсайд.

9-а хвилина. Іспанія просто не віддає м'яч суперникові. Відсоток володіння десь 80 на 20!

7-я хвилина. Педро розрізною передачею виводив на ворота Вільї, Нойер запізнився з виходом, і Давид встиг проштовхнути м'яч, але у воротаря! Перший небезпечний момент!!

6-а хвилина. Педро ледь не пробрався лівим флангом до воріт Нойєра, але Лам на досвіді перервав його прохід.

4-а хвилина. Вболівальник вибіг на поле! Правда, вже тут же пов'язали стюарди. Оптимістичний початок!

2-а хвилина. Іспанія довго тримала м'яч. У результаті Педро невдало подав у штрафну Німеччини.

Матч почався. Німеччина розіграла м'яч з центру поля.