Пляжний футбол: Україна обіграла Білорусь і вийшла в плей-оф

13 липня 2010, 13:31
0
21
Україна обіграла Білорусь

Сьогодні, 13 липня, збірна України з пляжного футболу у кваліфікації Чемпіонату світу-2011 здобула перемогу з рахунком 6:2 над командою Білорусі.

Чемпіонат світу з пляжного футболу. Кваліфікація

Європейська зона. Група Е

Україна - Білорусь - 6:2

Голи: Андрій Борсук (2), Арановський (2), Зборовський, Пачев - Ючанка, Ільїн

Українці відкрили рахунок на третій хвилині поєдинку. Голкіпер Віталій Сидоренко ввів м'яч від воріт, рукою закинувши на чужу половину поля, Віктор Арановський підставив голову, відправивши м'яч в інший кут воріт. Але незабаром білоруси змогли зрівняти рахунок, забивши гол з пенальті.

Перший тайм завершився чергою результативних ударів. Андрій Борсук заробив штрафний у центрі поля і зловив на помилці голкіпера супротивника - 2:1. Минуло менше хвилини - і Віталій Сидоренко після помилки команди в обороні змушений був знову виймати м'яч із сітки - 2:2. Після цього Андрій Борсук оформив дубль, а Віктор Арановський замкнув головою в падінні навіс на дальню стійку - 4:2.

Другий тайм почався з видовищного голу, в якому асистентом знову виступив голкіпер збірної України Віталій Сидоренко - його введення м'яча на правий фланг впіймав на груди Зборовський, підкинув і точно пробив через себе. За три хвилини до кінця другої частини матчу українці розіграли кутовий і Роман Пачев на дальній стійці забив м'яч у кут воріт.

Третій тайм пройшов без результативних ударів, і в результаті збірна України обіграла білорусів з рахунком 6:2.

Набравши шість очок у групі, українці забезпечили собі вихід в плей-оф кваліфікації незалежно від результатів матчу між іншими суперниками по відбору - Швейцарією та Угорщиною.

Раніше українці у відборі до Чемпіонату світу-2011 з пляжного футболу обіграли команду Швейцарії з рахунком 6:5.