Баштад АТР: Содерлінг розпочав захист титулу з перемоги

15 липня 2010, 07:42
0
6
Поєдинок пройшов не без проблем

Переможець домашнього турніру в Баштаді 2009, п'ята ракетка світу швед Робін Содерлінг з непростої перемоги почав захист свого титулу на SkiStar Swedish Open-2010.

У середу в другому раунді перший сіяний тут 25-річний скандинав грав зі своїм 29-річним співвітчизником, володарем wild card Андреасом Вінчігуерою, який в чоловічому табелі про ранги займає 347-е місце. Робін  виграв у трьох партіях з рахунком 6:2, 6:7 (6), 6:2. Зустріч тривала 1 годину 52 хвилини.

Варто зазначити, що дворазовий фіналіст Ролан Гаррос (2009, 2010 рр.) Міг і не доводити справу до вирішального сету, тому що на тай-брейку другого мав подвійний матчбол - 6:4. Однак, програвши чотири м'ячі поспіль, Содерлінг віддав партію.

Нагадаємо, що в їх першому поєдинку, що відбувся минулого року в півфіналі саме цих змагань, Робін також був сильнішим - 6:1, 7:6 (6).

Суперником шведа по чвертьфіналу нинішніх змагань буде 76-й номер рейтингу АТР 26-річний Андреас Сеппі, який раніше в італійському дербі здолав Потіто Стараче - 6:4, 3:6, 7:6 (7). Двічі перетиналися шляхи Робіна і Андреаса в офіційних поєдинках, і поки Содерлінг не віддав опонентові жодного сету.

За матеріалами: GoTennis.ru