Кастер Семеня розпочала повернення у спорт з перемоги

16 липня 2010, 09:19
0
6
Семеня почала з перемоги

Скандально відома південноафриканська бігунка Кастер Семеня виграла свій перший старт після вимушеної майже річної перерви.

Семеня через сумніви у її статевій приналежності не брала участі у змаганнях 11 місяців. На початку липня Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій допустила її до змагань серед жінок.

У четвер на невеликому турнірі Lappeenranta Games у Фінляндії 19-річна Кастер виграла фінальний забіг на 800 метрів, показавши час 2 хвилини 4,22 секунди. "Дуже нелегко вийти і пробігти за 2.04, особливо якщо до цього 11 місяців нічого не робила, - сказала після фінішу уродженка Полокване. - Так що я надзвичайно задоволена своїм сьогоднішнім виступом".

Особистий рекорд Семені на цій дистанції - 1 хвилина 55,45 секунди. Цей результат вона показала на чемпіонаті світу 2009 року в Берліні, коли завоювала золоту медаль.

Нагадаємо, що нещодавно спортивні чиновники винесли вердикт, згідно з яким Семеню можна вважати жінкою, і допустили її до участі у змаганнях.

За матеріалами: Террикон