Умаг АТР: Долгополов переміг у трисетовому трилері

27 липня 2010, 08:25
0
7
Долгополов взяв старт в Умазі

Український тенісист Олександр Долгополов вийшов у другий раунд турніру ATP Studena Croatia Open в Умазі, Хорватія.

У стартовому матчі киянин, посіяний на турнірі під 6 номером, здобув важку перемогу над італійцем Паоло Лоренці: 6:3 6:7 (6) 7:6 (3).

Почавши матч дуже впевнено, Долгополов поступово зменшив оберти. Більшу частину матчу українець бився з самим собою, то демонструючи блискучий теніс, то допускаючи багато невимушених помилок. Відсоток першої подачі Олександра був менше 40. Не подавши на матч у десятому геймі, Олександр дав суперникові надію на перемогу в матчі. У 12-му геймі другої партії і на тай-брейку киянин відіграв 6 сетболів, але все-таки не зумів завершити матч у двох сетах: Лоренці зрівняв рахунок в поєдинку і перевів матч у вирішальну партію.

Кінцівка матчу вийшла нервовою. У п'ятому геймі, відіграючи брейк-пойнт, Долгополов отримав травму, яка, здавалося, може перешкодити йому продовжити поєдинок. Але українець знову вийшов на корт і продовжив боротьбу. Олександр намагався завершити розіграші в один-два удари, часто невиправдано ризикуючи і допускаючи багато помилок. Італієць, навпаки, намагався затягувати розіграші та повертав неймовірні м'ячі, що принесло йому брейк в 11 геймі.

Втім, подати на матч успішно Лоренці не зумів: блискуче зіграв киянин. Доля матчу вирішилася на тай-брейку. Спочатку удача посміхалася представнику Апеннінського півострова, який повів 3-1. Однак Долгополов зібрано провів кінцівку, вигравши шість розіграшів поспіль і здобувши перемогу.

Наступним суперником українця стане володар wild card хорват Франко Скугор, який обіграв напередодні італійця Філіппо Воландрі.

Нагадаємо, що Скугор відзначився на турнірі в Баштаді, де несподівано дійшов до чвертьфіналу.

За матеріалами: Sapronov-tennis.org