Названо переможців Prime Yalta Rally-2010

12 вересня 2010, 15:15
0
6

Сьогодні, 12 вересня, названо переможців найпрестижнішої автогонки, яка проводиться в Україні - Prime Yalta Rally

Друге місце посів екіпаж з Росії Дмитро Зорін та Поліна Мухіна, а третє місце завоював італійсько-румунський екіпаж Марко Тампестіні і Дорін Пульпея.

Етап складався вдало не для всіх. Гонка була напруженою до самого фінішу. У перший день з 64 екіпажів зійшло 38. Зійшов і найдорожчий український автомобіль у перегонах. Тамразов, проїхавши всього дуже мало за раллійним мірками (близько 1 км), розбив свою автівку.

Варто також відзначити, що і лідерам етап дався непросто. Олександр Салюк зійшов в перший день через поломки. Дует Салюк / Черепін з першої ділянки захопили лідерство і тримали його аж до виходу. Пройшовши у другий день, вони продовжили боротьбу, знову захопивши лідерство за підсумками дня, але за підсумком двох етапів їхній вихід зіпсував результат. Чемпіонами Prime Yalta Rally вони не стали, а задовольнилися лише золотом Чемпіонату України з ралі