Україна завоювала срібло в мікст-гонці, поступившись шведам менше секунди

19 грудня 2010, 15:00
0
21
Седнєв у свій день народження подарував України срібло

Українські біатлоністи завоювали срібло в мікст-гонці, яка відбулася в неділю, 19 грудня, на етапі Кубка світу в словенській Поклюці. При цьому вони відстали від переможців - шведів - лише на 0,3 секунди.

Першою за Україною бігла Олена Підгрушна. Вона передала естафету Віті Семеренко другій, яка зберегла цю позицію, незважаючи на не зовсім вдалу стрілянину.

Сергій Семенов почав свій відрізок з відставанням від лідера в 40 секунд. Він передав естафету Сергію Седнєву, який сьогодні відзначає 27-й свій день народження, вже п'ятим, але з відставанням від лідера в трохи більше 20 секунд.

При цьому на завершальну стрілянину п'ять команд прийшло майже одночасно, з інтервалом у три секунди. Найміцнішими нерви виявилися у француза. Седнєв ж використав один додатковий патрон і пішов на гонку другим.

На останніх метрах дистанції українець пропустив вперед шведа, але зміг обігнати француза.