7 січня 2011, 11:34
0
12
Команда Sixt Ukraine фінішувала 48-ю

Українська команда Sixt Ukraine фінішувала на п'ятій спецділянці ралі-рейду Дакар-2011 під 48 номером, пройшовши його за 9 годин і майже 50 хв.

З самого старту українці почали набирати темп, додаючи на кожній точці по +1 позиції вгору. Однак після п'ятої точки команда почала гальмувати і опустилася на сім позицій.

Далі раллісти додали і до 13 точки встановили рекорд, пройшовши частину етапу на 23 місці. Ближче до фінішу екіпаж знову почав спуск у списку і до фінішу дістався лише 48. Є велика ймовірність, що екіпаж зарився у пісках. Поки складно сказати на якій позиції команда буде в загальному заліку, але кілька суперників українці все ж таки змогли обійти, повідомляє прес-служба Sixt Ukraine.

Лідером п'ятої спецділянки в категорії автомобілів став француз на BMW Стефан Петерансель. Він випередив катарського гонщика Насера Аль-Аттія (Volkswagen) на 1 хвилину і 24 секунди, і на 3 хвилини 15 секунд іспанця Карлоса Сайнса (Volkswagen). Тепер у загальному заліку ця трійка розташувалася таким чином: Сайнс, Петрансель, Аль-Аттія.

Спочатку переможцем у класі мотоциклів несподівано став чилієць Контардо. Лідери заліку відпали практично відразу, хто відсунувся за рахунок пеналізації (Сіріль Депре), а хтось і після падіння поступився багато часу (Марк Кома). А ось Паїн, Лопес Контардо, Гонсалвеш і Верхувен боролися до самого кінця. Проте вже після фінішу з'ясувалося, що на допомогу до Олів'є Паїну прийшли Марк Кома і Паулу Гонсалвеш. Вони втратили на цьому час, але судді їм відшкодували збитки. У результаті пілот BMW таки здобув перемогу, а іспанець виявився вищим за Депре і ще більше збільшив відрив у загальному заліку.

У вантажівок також ситуація була неординарною. Лідируючий майже на всіх точках Чагін несподівано зупинився через поломку і поступився 20 хв. як своїм партнерам, так і конкурентам. У загальному заліку у вантажівок така ситуація: перший - Кабіров, потім - Чагін і замикає трійку - Лопрайс.

Нагадаємо, що на попередній спецділянці українська команда Sixt Ukraine фінішувала 31-ю, в результаті чого розмістилася на 43 місці загального заліку.