21
Українці покидають Дакар

Сьомий етап ралі-рейду Дакар-2011 став останнім для екіпажу SIXT UKRAINE під 380 номером, пілотованого українцем Вадимом Нестерчуком.

Закінчивши етап 50-м і займаючи 35-у позицію в загальній класифікації, на восьмому етапі український екіпаж, який виступав у футболках Шахтаря, не подолав жодної контрольної точки. За непідтвердженими даними, у Mitsubishi L200 відмовила коробка передач.

Таким чином, на Дакарі залишився тільки один українець - мотоцикліст Вадим Притуляк на Хонді, який восьмий етап закінчив на 96-му місці, а в загальному заліку займає 92-е місце з 99-ти мотогонщиків, що продовжують рейд. А етап виграв Марк Кома, він же очолює підсумковий залік.

У категорії автомобілі перемогу на восьмому етапі здобув Насер Аль-Аттія і продовжує очолювати загальний залік. Другим цього разу став іспанець Сайнс. Третє місце дісталося їх партнерові по команді Фольксваген Жінелю де Вільє.

Нагадаємо, у заліку вантажівок восьмий етап був повністю за російським КАМАЗ-Мастером. Перемога Володимира Чагіна дозволила йому повернути собі перше місце в підсумковому заліку.

За матеріалами: dakar.net.ua