Підсіли. Харків'яни знову обіграли клуб із Узбекистану

23 січня 2011, 21:15
0
15

Після перемоги над Ферганським Нефтчі, видобутої 21 січня, підопічні Мирона Маркевича обіграли узбецький Насаф, що представляє м. Карши і очолюваний Анатолієм Дем'яненко.

Металіст (Харків, Україна) - Насаф (Карші, Узбекистан) - 2:0

Голи: Крістальдо (19), Романчук (58)

Металіст (перший тайм): Дишленкович, Бордіян, Обрадовіч, Гуйє, Фініньо, Шарпар, Валяєв, Едмар, Тайсон, Бланко, Крістальдо
Металіст (другий тайм): Горяїнов, Романчук, Березовчук, Пшеничних, Войтенко, Барилко, Шелаєв, Воробей, Олійник, Лисенко, Пищур

Суперник "Металіста" - клуб Насаф з міста Карші, примітний тим, що його тренує той самий Анатолій Дем'яненко, який після відходу з Динамо спеціалізується на командах з пострадянського простору. Також у Насафі виступають кілька українських футболістів.

Харків'яни знову непогано проявили себе в товариському поєдинку. Продовжують проявляти активність новачки. Так, перший гол створили аргентинські новобранці: Бланко навісив зі штрафного, а Крістальдо замкнув. Другий м'яч також був забитий після штрафного - Романчук підібрав снаряд, що відскочив від стінки і вистрілив здалеку.

Відзначимо, що в другому таймі склад Металіста був повністю українським. Особливо хочеться виділити повернення Олександра Горяїнова. Капітан харківського клубу травмувався в матчі з Динамо рівно півроку тому - 23 липня 2010 року, і з тих пір в матчах не виходив. У матчі проти Насафі Горяїнов зумів відіграти на нуль виділені йому 45 хвилин, при цьому виручивши після удару супротивника з близької дистанції.

Гра з Насафі стала другою для Металіста на зборах в ОАЕ: в першій грі, що проходила позавчора, харків'яни виграли у ферганського Нефтчі з рахунком 2:1. Наступний матч Металіст проведе проти колись грізного Пахтакора, який також представляє Узбекистан.