0
15
Саладуха визнана найкращою легкоатлеткою минулого року

Учора, 1 лютого, у виставковому центрі ACCO International у Києві відбулася церемонія нагородження кращих легкоатлетів минулого року Афіна-2010.

Найкращою легкоатлеткою минулого року в Україні визнана Ольга Саладуха - володарка золотої медалі в потрійному стрибку на Чемпіонаті Європи в іспанській Барселоні.

Найкращий легкоатлет - Сергій Лебідь. Саме спортсмен з Дніпропетровська вже в 9-й раз завоював золото на XVII європейській першості з кросу в Альбуфейрі. Лебідь є найбільш титулованим європейцем у своєму виді спорту.

У номінації Сенсація року переможницею названа жіноча збірна України в естафеті 4 по 100 метрів на ЧЄ. Наші спортсменки не просто виграли забіг, але і встановили найкращий результат сезону в світі. Тренер однієї з тріумфаторок забігу Єлизавети Бризгіної Володимир Федорець виграв у номінації Найкращий тренер.

Красою легкої атлетики стала харків'янка Ганна Міщенко, яка виграла забіг на 1500 метрів у липні на змаганнях в марокканському місті Тангере.

За матеріалами: Турнир