ЧС з біатлону: Нойнер перемогла у мас-старті, Валя Семеренко - у другій десятці

12 березня 2011, 14:26
0
11
Магдалена Нойнер завоювала золото у мас-старті

У суботу, 12 березня, німкеня Магдалена Нойнер виграла мас-старт на Чемпіонаті Світу з біатлону, що проходить у російському Ханти-Мансійську.

На фініші Нойнер обійшла Дарину Домрачеву, яка в підсумку завершила гонку другою. Бронзу завоювала норвежка Тура Бергер.

Чемпіонат світу. Ханти-Мансійськ

Жінки, мас-старт 12,5 км

1-а Нойнер (Німеччина) - 36.48,5 (4)

2-а Домрачева (Білорусь) - відставання 4,8 (3)

3-я Бергер (Норвегія) - 14,8 (3)

4-а Мякяряйнен (Фінляндія) - 24,2 (3)

5-а Грегорін (Словенія) - 24,9 (1)

Найкраща з українок - Валя Семеренко завершила гонку 16-ю. При цьому до останнього вогневого рубежу вона йшла в групі лідерів, але два промахи не дозволили Валі поборотися за п'єдестал. Олена Підгрушня, Віта Семеренко та Інна Супрун фінішували 24-ю, 25-ю і 27-ю відповідно.

Нагадаємо, 9 березня Віта Семеренко завоювала бронзу в індивідуальній гонці на 15 км.

За матеріалами:  eurosport.ru