NHL: Пітсбург обіграв Детройт у серії булітів

22 березня 2011, 08:50
0
8
Пітсбург обіграв Детройт

У матчі регулярного чемпіонату NHL Пітсбург на виїзді здолав Детройт - 5:4 Б (2:0, 2:1, 0:3, 0:0, 0:1).

У ході матчу Пінгвінс вийшли вперед з рахунком 4:0, але Червоні крила зуміли відігратися, зрівнявши рахунок за 9 хвилин 33 секунди до кінця третього періоду.

В овертаймі команди шайби не закинули, а в серії булітів єдиний точний кидок вдався форварду гостей Джеймсу Нілу.

Детройт - Пітсбург - 4:5 (2:0, 1:2, 3:0)

Шайби: Дюпюї (Коннер, Стаал), 15:14, Кунітц (Дюпюї, Летанг), 19:17, Дюпюї (Стаал, Лавджой), 10:51, Кеннеді (Кунітц, Адамс), 13:16, Зеттерберг (Клірі, Стюарт), 17:41, Філппула (Стюарт, Хольмстрем), 01:57, Клірі (Кронуолл, Лідстрем), 08:06, Модано (Філппула, Лідстрем), 10:27, Ніл, 65:00.

За матеріалами: eurosport.ru