Харків'яни зіграли товариський матч з донецьким Металургом.

Металург (Донецьк) - Металіст (Харків) - 2:3

Металург:
Бандура, Маріо Сержіо (Ковальчик, 46), Чечер (Голайдо, 71), Воловик, Шина, Лазич, Фернандеш (Хамід Ясін, 71), Димитров (Грищенко, 71), Зе Соарес (Ателькін, 71), Іванко (Полулях, 71), Аді (Дебелко, 71)

Металіст: Горяїнов (Дишленкович, 46), Вільягра (Бордіян, 46), Папа Гуйє, Пшеничних, Фініньо (Березовчук, 46), Ткачов (Шелаєв, 57), Едмар, Валяєв (Шарпар, 46), Хав'єр, Тайсон (Чонка, 75), Крістальдо (Барилко, 81)

Голи: Зе Соарес (12), Іванко (56) - Шарпар (60), Тайсон (73), Хав'єр (90 +2, з пенальті)

Попередження: Зе Соарес, Фернандеш, Дімітров - Папа Гуйє, Хав'єр, Шелаєв

Видалений: Ковальчик (90)

Поки грають збірні, клуби також не сидять на місці. Так, Металіст з'їздив в сусідній обласний центр, щоб провести спаринг. Суперником команди Маркевича став донецький Металург, на стадіоні якого і відбувалася гра. Природно, що в матчі не брали участі футболісти, які викликані в різні збірні. Так, з Металіста в національну збірну України були викликані Девіч, Олійник і Романчук, а захисник Штетіна поїхав у молодіжну команду Словаччини. Ще більше людей було відсутні у "Металурга": Непогодов, Джуровскі, Прийма, Аделеє.

Матч, незважаючи на статус товариського, відбувався у запеклій боротьбі, чому свідчення - чимала кількість жовтих карток, і навіть одне видалення. Краще розпочали господарі, яким вдався швидкий гол: це Аді вивів Зе Соареса один на один. У Металіста гра не клеїлася, і Металург міг збільшити рахунок вже в першому таймі, але всі інші голи у нас трапилися після перерви.

На другий тайм у Металіста вийшов трохи оновлений склад, і це в підсумку позначилося. Але для початку Металург подвоїв рахунок - Іванко замкнув простріл Димитрова. Гості відразу ж один м'яч відіграли після точного удару головою Шарпара. А в кінці матчу позначилися заміни Металурга: Гордєєв на 71-ій хвилині випустив багато зовсім юних гравців, які не змогли протистояти на рівних бронзовому призеру.

Для початку на 73-ої хвилини спрацювала зв'язка Хав'єра і Тайсона. А в кінці матчу Металіст придавив і все ж таки зумів домогтися свого. Допомогли в цьому самі футболісти Металурга, а зокрема Воловик, який збив Едмара в штрафній площадці. Пенальті з другої спроби реалізував Хав'єр - разом 2:3, перемога "Металіста". Настільки напружений матч, впевнений, став для обох команд гарною заміною офіційним іграм.