Юніорський ЧС: Українці починають з розгрому Бельгії

27 березня 2011, 23:05
0
6

У завершальному матчі першого туру юніорського ЧС з хокею в Дивізіоні IID, який стартував у Донецьку, збірна України розгромила команду Бельгії - 12:1.

ЧС-2011. Юніори. Дивізіон IID

Донецьк, ДС Дружба, 3426 глядачів

Україна - Бельгія 12:1 (2:0, 7:1, 3:0)

Голи: 1:0 - 13:10 Захаров (Мартишко, Толстушко) - в більшості, 2:0 - 15:39 Мартишко (Янішевський), 3:0 - 23:50 Дикий (Мартишко) - в більшості, 4:0 - 26:11 Істомінов (Чердак), 5:0 - 26:23 Скрипець, 6:0 - 28:23 Толстушко (Дикий, Захаров) - у більшості, 7:0 - 31:02 Дикий (Толстушко), 8:0 - 31:16 Ромашенко (Чердак), 9:0 - 36:58 Мартишко (Істомінов, Чердак), 9:1 - 37:47 Пеллегрімс (Дозін), 10:1 - 56:10 Чернишенко (Сірченко) - в більшості, 11 : 1 - 57:32 Карпенко (Кузьмик), 12:1 - 59:59 Захаров.

Кидки: 75 (28 +25 +22) - 9 (6 +2 +1)

Гра минула за значної переваги господарів майданчика і тільки дитячі (юнацькі) помилки не дозволили синьо-жовтим ще в першому періоді довести рахунок до розгромного. Чи жарт, українці закинули більше шайб, ніж суперник просто кинув по їхніх воротах.

Проте бельгійський воротар піймав кураж і утримував свої ворота "сухими" більше половини періоду. Потім Захаров зумів реалізувати більшість, а Мартишко зробив зачин для перемоги. У бельгійців був шанс скоротити рахунок, проте ван Егдом не зумів з булліта переграти українця Павла Ячника.

У другому періоді кількість перейшла в якість. За 14 хвилин другої двадцятихвилинки українські хлопці закинули сім шайб, але при цьому пропустили одну контратаку суперника. Бельгійський тренер замінив воротаря, і змінник протримався велику частину періоду, але в підсумку українці закинули ще три шайби, а останню за секунду до фінальної сирени - 12:1.

У понеділок підопічних Олександра Годинюка чекає непростий поєдинок з іспанцями, які сьогодні пошарпали нерви одному з фаворитів групи литовцям. Взагалі ж сьогоднішні матчі закінчилися так: Китай - Нідерланди - 1:3, Іспанія - Литва - 3:5.

Нагадаємо, матчі Чемпіонату Світу обіцяв показати Перший національний телеканал.

За матеріалами: Террикон