Stanley Cup: Вашингтон і Ванкувер зміцнюють лідерство в серіях

16 квітня 2011, 11:10
0
6
Голкіпер Тампи Двейн Ролосон відбив 35 з 36 кидків по своїх воротах

У п'ятницю, 15 квітня, в NHL відбулися чотири гри першого раунду плей-офф Кубка Стенлі. Вашингтон і Ванкувер довели рахунок в своїх серіях до 2-0, а Тампа і Анахайм зрівняли рахунок у своїх: 1-1.

Схід

Пінгвіни на своєму льоду програли Блискавкам у тепер рахунок в серії 1-1, а сама серія переїжджає в Тампу.

Рахунок у серії: 1-1

Кепіталс і в другому матчі серії обіграв Рейнджерc з українцем Русланом Федотенко у складі (16:04 на льоду, показник корисності: -1). Обидві шайби вмістилися в інтервал менше двох хвилин на початку другого періоду. Чеський голкіпер господарів Міхай Нойвірт записав на свій рахунок перший "сухар" у плей-офф. На рахунку Олександра Овечкіна - голова передача.

Вашингтон - Рейнджерс - 2:0

1:0 - Чімера (Йоханссон, Лейчем) - 22:11
2:0 - Арнотт (Грін, Овєчкін) - 24:08 ГБ

Воротарі: Нойвірт - Лундквіст

Рахунок у серії: 2-0

Захід

У другому матчі першого раунду Кубка Стенлі Касатки знову здолали минулорічних володарів трофею - Чорних яструбів з Чикаго - 4:3, і повів в серії 2-0.

Воротарі: Луонго - Кроуфорд.

Качки на своєму майданчику взяли реванш у Хижаків за поразку в першій грі і зрівняли рахунок у серії.

Анахайм - Нешвілл - 5:3

1:0 - Перрі (Койву, Вишневський) - 5:24 ГБ
2:0 - Селянне (Фаулер, Гецлаф) - 06:02 ГБ
2:1 - Уебер (Костіцин, Фішер) - 24:29 ГБ
3:1 - Райан (Гецлаф, Бушемін) - 27:12
4:1 - Гецлаф (Перрі, Бушемін) - 35:54
4:2 - Хернквіст (Вебер, Костіцин) - 41:30 ГБ
4:3 - Уорд (Ерат, Легуонд) - 50:17